FKD A - Hoštice A 6:1 ( 3:1 )

Brtníček M.- Lecián, Kedzior, Slezák D., Slezák M. (35.Farkaš) – Žalud, Pytela (46.Hrubša),  Švanda, Kroutilík – Zbořil Z.(83. Zbořil V.), Novotný

Branky: Novotný 3, Pytela 2, Zbořil Z.

Za krásného slunečného počasí se hrálo utkání prvního s druhým. Přímý souboj o čelo tabulky zvládly lépe domácí Drnovice. I když od začátku bylo jasné, že Hoštice budou nepříjemný bojovný soupeř, o osudu utkání bylo rozhodnuto v 21. minutě, když Slezákovu hlavičku dorážel Novotný a domácí již vedli 3:0. Brankovou desetiminutovku zahájil v 11. minutě kapitán Pytela nekompromisní střelou, a  o pět minut později tentýž hráč skóroval podruhé. Ve 35. minutě přešel  hostující útočník i přes brankáře Brtníčka a poslal míč do prázdné branky. Tím jakoby svitla Hošticím naděje,  vstřelit další gól se jim však již nepodařilo. Ve druhé půli čekali diváci na další gól třiadvacet  minut. To se ve skrumáži nejlépe orientoval  Novotný a poslal Drnovice znovu do tříbrankového vedení. Další minuty přinesly několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky a v utkání již mělo jednoznačně navrch naše mužstvo. Sedm minut před koncem se trefil Zbyňa Zbořil a v devadesáté minutě završil hattrick Radek Novotný. Dobrý dojem z utkání byl trošku pokažen nervozitou  a ostrými slovy, která se ozývala jak na tribuně, tak na hrací ploše. Při jednoznačném průběhu utkání to bylo zbytečné.