Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

21. 10. 2020

Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal k 21. 10. 2020

V návaznosti na mimořádná opatření Vlády České republiky ze dne 21. října upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec: 

  • V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 úplný zákaz fotbalových aktivit.

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

Výsledky 

ČTVRTEK         7.10.2020   v  17:00      FKD mladší přípravka  - Ivanovice                     14:4  ( 6:1 ) 

                                                                Alán 5x, Mlčůch 5x, Rusnák, Klim 2x, Machálek

SOBOTA         10.10.2020    v   9:00      FKD mladší žáci     -   BYSTRC                             1:6 ( 1:4 )

                                                                Minks M.

                                              v 10:45      FKD starší žáci  „A“   -   BYSTRC                         1:1 ( 1:0 )

                                                                Ryšánek

                                              v 13:45      Křižanovice  -  FKD starší žáci B ( hř. Heršpice ) 3:9 ( 0:4 )

                                                                Salhi 3x, Veselý 3x, Novák, Hrušák, Paveska 

                                              v 15:00      Hoštice  -  FKD „B“                                                10:0 ( 3:0 )

NEDĚLE          11.10.2020   v   9:00      FKD starší přípravka  - Ivanovice                          4:4  ( 2:2 )

                                                                Hádlík, Šmerek, Ježek, Vlček

                                              v 10:30      FKD Dorost  -  Bystrc                                             1:2 ( 0:2 )

                                                                Fiala

                                              v 15:00      FKD „A“  -  Velešovice                                           0:1 ( 0:0 )

______________________________________________________________________________________________

 

Výsledky 3-4.10.2020

SOBOTA         3.9.2020       v   9:00       RAČICE  -  FKD mladší přípravka       9:14(4:8) 6x Alán ,5x Mlčůch,

                                                                                                                                               2x Machálek,Rusnák

                                        v 10:00     ROUSÍNOV   -  FKD starší žáci A        1:4(1:3)  3x Bílek ,Mrázek       

                                              v 11:45      ROUSÍNOV   -  FKD mladší žáci          7:4(3:1)  2x Kubica,Hádlík,Jakubík  

                                              v 12:00      Rousínov  -  FKD Dorost                      2:2(0:1)  Kocourek,Lžičař

                                              v 15:00      SLAVKOV  -  FKD „A“                           3:0(0:0)                                            

NEDĚLE          4.9.2020        v 10:30      FKD „B“  -  Opatovice                          2:1(0:0) 2x Gibala

                                               v 13:15      FKD starší žáci B  -  Otnice                  2:1(1:0) 2x Salhi

____________________________________________________________________________________________________________  

      

Fotbalové hřiště je vybaveno světelnou časomírou DERBY -
můžete sledovat průběh utkání v aplikaci na telefonu nebo na počítači. https://www.derbycloud.cz/
 
en_badge_web_generic.png440px-download_on_itunes.svg.png
_____________________________________________________________________________________________________

Výsledky 26.-27.9. 2020

 

26.9. v  9:00       FKD mladší žáci  -  SOBĚŠICE           0:9 (0:5)

26.9. v  10:45       FKD starší žáci A  -  SOBĚŠICE          1:5 (0:1)  Veselý                                               

26.9. v  15:30       M.MÁLKOVICE  -  FKD "B"                  3:3 (1:2) 2x Gibala,Gotvald D.                                               

27.9. v   9:00        FKD starší přípravka – PUSTIMĚŘ      4:13 (2:5) 2x Vlček,Šmerek,Šrámek     

27.9. v   9:00        FKD mladší přípravka – PUSTIMĚŘ    8:4 (5:2) 2x Mlčůch,2x Alán,2x Zollman,Machálek,Rusnák

27.9. v  10:30       FKD „A“  -  PUSTIMĚŘ                         3:0 (2:0) 2x Adler,Setinský

27.9. v  13:15       FKD Dorost – ŠLAPANICE                   3:1 (2:1) 2x Kocourek,Mazal

 

 VÝSLEDKY 17-20.9.2020

 

17.9.2020 v 17:00 Vyškov A - FKD mladší přípravka           13:9 (7:6) Alán 4x, Mlčůch T 4x, Zollmann

17.9.2020 v 17:00 Vyškov A - FKD starší přípravka             12:3 (4:2) Šrámek, Smutník, Mlčůch

19.9.2020 v  9:00  TJ Tatran Bohunice - FKD starší žáci       6:2 (3:1)  Kolář, Mrázek  

19.9.2020 v  10:00 TJ Tatran Bohunice - FKD mladší žáci   3:1 (1:0)  Petržela 

20.9.2020 v  10:00 SK Moravská Slavia - FKD dorost          2:6 (1:3) Kocourek, 2x Fiala, Lžičař, Vrána, Bílek P

20.9.2020 v  10:30 FKD B - LYSOVICE                                1:2 (1:0) Gibala 

20.9.2020 v  13:15  FKD starší žáci "B" - Slavkov                8:2 (3:1) Paveska, Salhi 2x, Petržela 2x, Lukeš, Bílek D, Lánský

20.9.2020 v  15:00 Dražovice -  FKD A                                1:2 (0:2) 2x Adler

_____________________________________________________________________________________________________

VÝSLEDKY 11-13.9.2020

 

SOBOTA         12.9.2020   v   9:00      FKD mladší žáci  -  Jedovnice  0:2 (0:1)

 

                                               v 10:45      FKD starší žáci A  -  Jedovnice  8:0 (3:0)

                                                                 (3x Bílek,2x Nohel Jan,2x Kolář,Bugner)

                                               v 13:30      Nesovice  -  FKD starší žáci  "B"   0:4 (0:1)     

                                                                 (Jaroš,Salhi,Kolář,Lukeš)   

NEDĚLE          13.9.2020      v   9:00      FKD starší přípravka – Chválkovice n.H.   27:0 (8:0)

                                                                (2x Šmerek, Kollár, 2x Lukeš, 2x Mlčůch, 2x Smutník, Staněk, 6x Hádlík, 5x Vlček, 2x Šrámek, 4x Vlach )

                                               v 10:30      FKD „A“  -  Křenovice  4:0 (2:0)

                                                                 ( 2x Jelínek Michal,Adler,Němec)

                                               v 13:15      FKD Dorost – Újezd u Brna   5:0 (2:0)   

                                                             ( 2x Fiala Adam,Lžičař,Kocourek,Zbořil)

                                            v 16:30     Kučerov  -  FKD „B“   3:4 (2:2)

                                                                         ( 2x Gibala,Rogožan R.,Švanda)

                                      ___________________________________________________________________

 

VÝSLEDKY      5-6.8.2020

 

SOBOTA    5.9.2020       v 10:00      Ivanovice   -   FKD mladší přípravka   6:19 (2:11)  

                                                               (7 x Mlčůch T, 6x Alán D., 3x Klim, 2xMihok, Rusnák)

                                        v 11:30      Ivanovice   -   FKD starší přípravka     7:6 (3:3)  

                                                               (3x Hádlík, Vlček, Vlach, Mlčůch Daniel)

NEDĚLE     6.9.2020      v 9:00        Rájec   -   FKD starší žáci A                  2:6 (0:4)  

                                                              (2x Veselý, Bílek, Nohel, Kolář, Lukeš ) 

                                           v 10:45      Rájec   -   FKD mladší žáci                    2:3 (2:3)  

                                                               (Petržela, Gryc, Jakubík)

                                        v 13:15      FKD starší žáci  "B"   -   Ivanovice        1:5 (1:1)

                                                               (Salhi)

                                           v 13:45      Rájec  -  FKD Dorost                                3:0 (3:0)

              

                                        v 10:30      FKD „B“   -  Pačlavice "B"                     2:0 (0:0)

                                                              (2xMachálek)

                                        v 16:00      Němčany   -   FKD „A“                            2:1 (2:0)

                                                              (Adler)

________________________________________________________________________________________________

 

VÝSLEDKY      29-30.8.2020

 

SOBOTA   29.8.2020       v 9:00        FKD mladší žáci   -      Svratka „B“    2:4 (1:2)

                                                               (Minárik,Petržela)

                                         v 10:45      FKD starší žáci     -      Svratka „B“     1:2 (0:0)

                                                                (Bugner)

                                         v 16:30       Ivanovice   -   FKD „B“    2:3 (1:3)

                                                            (Forró,Gibala,Pytela)  

NEDĚLE    30.8.2020       v 10:30      FKD „A“   -    Otnice   3:1 (1:1)

                                                           (Setínský, Strnad, Gottvald)  

                                          v 10:00      Morkovice   -   FKD starší přípravka   nehráno

 

                                          v 13:15      FKD dorost  -  Kotvrdovice  6:1 (2:1)

                                                            (2x Bastl, 2x, Kocourek, Portík, Fiala)