Jdi na obsah Jdi na menu
 


fkd-2022b.jpg

 

PROGRAM NA TÝDEN

ST  28.9.2022  v    10:00         FKD  st.dorost  -  Soběšice ( hřiště Ivanovice )

                         v    12:15         FKD  ml.dorost -  Soběšice ( hřiště Ivanovice )

                         v    16:00         FKD ml.žáci „C“  -  FKD ml.žáci „B“  ( hřiště Pustiměř )

PÁ  30.9.2022  v    16:00         FKD ml.žáci „B“  -  Vyškov „B“  ( hřiště Lysovice )

SO  1.10.2022  v      9:00         Soběšice  -  FKD ml.žáci ( hřiště Borová )

                         v    10:45         Soběšice  -  FKD st.žáci  ( hřiště Borová )

                         v    10:00         Bohdalice  -  FKD starší přípravka

                         v    10:00         FKD  st.dorost  -  Ivančice ( hřiště Ivanovice )

                         v    12:15         FKD  ml.dorost -  Ivančice ( hřiště Ivanovice )

                         v    15:00         Hoštice  -  FKD mladší přípravka

                         v    15:30         Dědice  -  FKD „B“ 

NE  2.10.2022  v    10:30         FKD „A“  -  Horní Heršpice 

 


ČT  22.9.2022  v    17:00         FKD mladší přípravka – Ivanovice

SO 24.9.2022   v    09:00         FKD ml.žáci  -  Moravský Krumlov

                         v    10:45         FKD st.žáci  -  Moravský Krumlov

                         v    16:00         Slavkov u Brna  -  FKD „A“  

NE 25.9.2022   v      9:00         FKD starší přípravka – Švábenice

                         v      9:00         FKD mladší přípravka – Dědice

                         v    10:30         FKD „B“ -  Radslavice

                         v    10:00         Boskovice - FKD  st.dorost

                         v    12:30         Boskovice - FKD  ml.dorost

                         v    14:00         FKD starší přípravka „B“ – Kučerov


ČT     15.9.2022     v    17:00               Vyškov B – FKD starší přípravka B                               

SO    17.9.2022      v    10:00               FKD  st.dorost   -  Tj Novosedly ( hřiště Ivanovice )

                               v    12:15               FKD  ml.dorost  -  Tj Novosedly ( hřiště Ivanovice )

                               v    10:15               MFK Vyškov -  Prostějov

NE    18.9.2022       

                                v    10:00              Velešovice-Holubice – FKD ml.žáci „B“

                                v    10:00              Ivanovice na Hané – FKD mladší přípravka

                                v    11:30              Ivanovice na Hané – FKD starší přípravka

                                v    09:00              FKD ml.žáci  -  FC Medlánky

                                v    10:45              FKD st.žáci  -  FC Medlánky 

                                v    10:00              FKD „A“ - TJ Sokol Rudice

                                v    16:00              Velešovice - FKD „B“

 


 

Výsledky 7.9.-11.9.2022

ST      7.9.2022      v    17:00               Otnice  -  FKD ml.žáci                                                                               4:2 (3:0)

                                                                        Smutník, Šmerek

                               v    17:00               FKD st.žáci  -  RAFK (pohárové utkání)                                               1:3

                                                                        Brokeš

SO    10.9.2022      v    09:00               FKD ml.žáci  -  Tj Tatran Rousínov                                                       12:0 (8:0)

                                                                        Hádlík 3, Kropáček 3, Vlach 2, Cole 2, Pospíšil, Kollár

                               v    10:45               FKD st.žáci  -  Tj Tatran Rousínov                                                        1:3(1:1)

                                                                        Minks

                               v    10:15               Třinec -  MFK Vyškov                                                                              1:1

                               v    13:00               FKD ml.žáci „B“ -  Slavkov u Brna A                                                   2:7 (1:2)

                                                                        Křupka, Gryc

                               v    14:00               FC Svratka Brno „B“ -  FKD „A“                                                           3:10 (1:6)

                                                                        Fiala 3, Adler 3, Kozel 2, Strnad, Handl

NE    11.9.2022       v      9:00              FKD starší přípravka – Vyškov „A“                                                       5:11

                                                                        Alán 2, Kulhánek 2, Drnovský

                                v      9:00              FKD mladší přípravka – Vyškov „A“                                                     9:15 (8:11)

                                                                        Jurůj 2, Luska 2, Pivko 2, Říčánek, Hádlík, Zaoral

                                v    10:00              SK  Vojkovice - FKD  st.dorost                                                               2:1 (0:0)

                                                                        Fiala

                               v    12:30               SK  Vojkovice - FKD  ml.dorost                                                              1:0 (0:0)

                                                                        

                               v    10:30               FKD „B“ -  Račice                                                                                      1:3 (1:2)

                                                                        Bastl M.

                                  v    14:00              FKD starší přípravka B – Račice                                                             5:23 (2:8)

                                                                        Klim 3, Zollmann, Drnovský

                 

 

VÝSLEDKY 30.8-4.9.2022

ÚT  30.8.2022        v    16:00               FKD ml.žáci  -  Bystrc                                                     2:5 (0:1)

                                                                Vlček, Kropáček

                               v    17:45               FKD st.žáci  -  Bystrc                                                      0:3 (0:1)

ST  31.8.2022         v   14:45               FKD  st.dorost – Slatina/Slovan                                     3:4 (2:1)

                                                                Mazal, Fiala 2

                               v    17:00              FKD  ml.dorost - Slatina/Slovan                                      1:6 (0:5)

                                                                Ševeček

                               v    17:15               FKD ml.žáci „B“ -  Brankovice ( hřiště Lysovice )

PÁ    2.9.2022        v    17:00               Pustiměř  -  FKD ml.přípravka                                         12:5 (5:1)

                                                                Řičánek, Bednařík, Brunclík, Pivko, Kůrka

                               v    17:00               Pustiměř  -  FKD st. přípravka                                         4:17 (3:8)

                                                                Alán 5, Kulhánek 7, Mihok, Krkošková, Machálek 3

SO    3.9.2022        v      9:00               Znojmo  -  FKD st.žáci                                                      3:2 (1:2)

                                                                Petržela, Spisar

                               v    10:45               Znojmo  -  FKD ml.žáci                                                      2:6 (2:5)

                                                                Gryc, Hádlík, Hrubý, Kropáček 2, Vlček

                               v    10:15               MFK Vyškov -  Karviná ( hřiště Drnovice )                      2:1 (2:0)

                               v    10:00               FKD  st.dorost – Veselí/Strážnice ( hřiště Ivanovice )    2:1 (1:1)

                                                                Smutník, Toman

                               v    12:15               FKD  ml.dorost - Veselí/Strážnice ( hřiště Ivanovice )    3:4 (2:1)

                                                                Veselý, Olejníček, Žolňák

NE    4.9.2022        v    10:30               FKD „A“ -  Čebín                                                                6:1 (2:1)

                                                                Vaškeba 2, Němec, Fiala, Vondřich, Strnad

                               v    15:30     &