Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

msmt_logotyp_text_cmyk_cz.jpgjmkraj-300x158.jpg                       

 

 

                                            

 

SOBOTA 2.11. ve 14:00 ROUSÍNOV B - FKD A 3:0

SOBOTA  2.11. v 9:00 MEDLÁNKY - FKD starší žáci 4:2

Vaněček, Smutník

SOBOTA  2.11. v 10:45 MEDLÁNKY - FKD mladší žáci 2:2

Veselý, Jakubík

SOBOTA 2.11. v 13:30 FKD B - DĚDICE 4:1

Gibala 2, Švanda, Pytela

NEDĚLE 3.11. v 10:45 KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - FKD dorost 1:1

Portík

             

NEDĚLE 27.10. v 10:30 FKD A - DRAŽOVICE 2:0

Handl, Gottvald D

SOBOTA 26.10. v 9:00 FKD mladší žáci - BOSKOVICE B 2:3

Bílek, Kydal

SOBOTA 26.10. v 10:30 FKD starší žáci - BOSKOVICE B 6:1

Aujeský 2, Pořízek, Nohel J, Smutník, Dytrt

NEDĚLE 27.10. v 13:15 FKD dorost - MS BRNO 0:1

NEDĚLE 27.10. v 14:30 VYŠKOV C - FKD B 1:3

Gibala 2, vlastní

               

PÁTEK 25.10. v 16:30 ROUSÍNOV - FKD mladší přípravka

ČTVRTEK 24.10. v 16:30 DRAŽOVICE - FKD st přípravka 8:12

STŘEDA 23.10. v 17:00 FKD ml. přípravka - IVANOVICE n H 5:6

PONDĚLÍ 21.10. v 17:30 VYŠKOV - FKD ml přípravka 3:22

PONDĚLÍ 21.10. v 17:30 VYŠKOV - FKD st přípravka 10:2

NEDĚLE 20.10. ve 14:30 NĚMČANY - FKD A 2:6

Vaškeba 2, Setínský, Handl, Lukeštík, Strnad

SOBOTA 19.10. v 9:00 FK ZNOJMO - FKD ml žáci 1:1

Kolkop

SOBOTA 19.10. v 10:45 FK ZNOJMO - FKD st žáci 10:0

SOBOTA 19.10. KS přípravek v HODONÍNĚ

13:00 HODONÍN - FKD ml+st

14:00 SVRATKA - FKD ml+st

NEDĚLE 20.10. v 10:30 FKD B - IVANOVICE n H 3:1

Gibala 2, Švanda

NEDĚLE 20.10. v 12:15 ŘEČKOVICE - FKD dorost 1:1

Bednář

                        

STŘEDA 16.10. v 17:00 FKD st přípravka - KUČEROV 7:2

STŘEDA 16.10. v 16:00 BOHDALICE - FKD ml přípravka 2:30

PONDĚLÍ 14.10. v 17:00 FKD ml přípravka - PUSTIMĚŘ 17:0

NEDĚLE 13.10. v 10:30 FKD A - BRANKOVICE 2:1

Podaný, Lukeštík

SOBOTA 12.10. v 9:00 FKD ml žáci - SOBĚŠICE 1:4

Jakubík

SOBOTA  12.10. v 10:30 FKD st žáci - SOBĚŠICE 2:0

Dytrt, Smutník

NEDĚLE 13.10. v 13:15 FKD dorost - SLAVKOV 0:2

NEDĚLE 13.10. v 15:00 M.MÁLKOVICE - FKD B 0:7

Böhm, Hrubša, Gibala, Ševčík, Gottvald D, Švanda, Weber ml

         

ÚTERÝ 8.10. v 17:00 SLAVKOV - FKD ml přípravka 1:23

PONDĚLÍ 7.10. v 17:00 FKD ml přípravka - RAČICE 23:4

PONDĚLÍ 7.10. v 17:00 BOHDALICE - FKD st přípravka 4:4

NEDĚLE 6.10. v 10:00 LETONICE - FKD A 2:1

Ševčík

SOBOTA 5.10. v 9:00 ŽIJEME HROU - FKD st žáci 2:6

Aujeský 4, Nohel Jan, Smutník

SOBOTA 5.10. v 10:45 ŽIJEME HROU - FKD ml žáci 6:1

Bílek

SOBOTA 5.10. v 10:00 ZBROJOVKA BRNO - FKD ml + st přípravka ( hraje se ve Znojmě )

SOBOTA 5.10. v 11:00 1.SC ZNOJMO - FKD ml + st přípravka ( hraje se ve Znojmě )

SOBOTA 5.10. v 12:15 POZOŘICE - FKD dorost 0:2

Bastl, Olejníček

NEDĚLE 6.10. v 10:30 FKD B - OPATOVICE 1:3

Hrubša

          

PONDĚLÍ 30.9. v 17:00 FKD mladší přípravka - VYŠKOV 3:15

STŘEDA 2.10. v 17:00 FKD starší přípravka - DRAŽOVICE 6:4

NEDĚLE 29.9. v 10:30 FKD A - PUSTIMĚŘ 2:1

Lukeštík, Němec

SOBOTA 28.9. v 9:00 FKD mladší žáci - ROUSÍNOV 0:2

SOBOTA 28.9. v 10:30 FKD starší žáci - ROUSÍNOV 3:0

Aujeský 3

SOBOTA 28.9. v 13:30 VELEŠOVICE - FKD mladší přípravka 0:34

NEDĚLE 29.9. v 10:00 HABROVANY - FKD starší přípravka 6:11

NEDĚLE 29.9. v 15:30 RADSLAVICE - FKD B 1:5

Pytela 2, Švanda 2, Hrubša                    

STŘEDA 25.9. v 16:00 HERŠPICE - FKD A ( okresní pohár ) 2:5

Handl, Lukeštík, Šoupal, Weber, vlastní

STŘEDA 25.9. v 16:30 FKD starší žáci - BLANSKO ( krajský pohár žáků ) 2:1

Aujeský 2

PONDĚLÍ 23.9. v 17:00 FKD mladší přípravka - ROUSÍNOV 14:8

NEDĚLE 22.9. v 13:15 KOMOŘANY - FKD A 1:2

Handl, Ševčík

SOBOTA 21.9. v 9:00 FKD ml+st přípravka - HUSTOPEČE ml 9:8 st 2:14

SOBOTA 21.9. v 11:00 FKD ml+st přípravka - BŘECLAV ml 11:7  st 8:7

SOBOTA 21.9. v 10:00 FKM KAHAN - FKD starší žáci 2:4

Aujeský 2, Burian 2

SOBOTA 21.9. v 11:45 FKM KAHAN - FKD mladší žáci 2:3

Veselý, Jaroš, Bílek

NEDĚLE 22.9. v 10:30 FKD B - BOHDALICE B 8:1

Pytela 3, Gibala 2, Weber 2, Zbořil V

NEDĚLE 22.9. v 12:30 ROUSÍNOV - FKD dorost 2:1

Mazal

ČTVRTEK 19.9. v 17:00 IVANOVICE - FKD ml přípravka 6:14

STŘEDA 18.9. v 16:00 FKD st žáci - SLATINA ( krajský pohár ) 5:4

STŘEDA 18.9. v 17:00 FKD mladší př - BOHDALICE 18:6

PONDĚLÍ 16.9. FKD st přípravka - VYŠKOV 7:4

PONDĚLÍ 16.9. FKD ml. přípravka - VYŠKOV 20:2

NEDĚLE 15.9. v 10:30 FKD A - VELEŠOVICE 9:0

Handl 3, Němec, Strnad, Lukeštík, Šoupal, Podaný, Ševčík

SOBOTA 14.9. v 9:00 FKD mladší žáci - MALÁ HANÁ KNÍNICE 3:0

Kolkop, Veselý, vlastní

SOBOTA 14.9. v 10:30 FKD starší žáci - MALÁ HANÁ KNÍNICE 4:2

Vaněček 2, Aujeský, Dytrt

NEDĚLE 15.9. v 10:00 PAČLAVICE B - FKD B 0:1

Gibala

NEDĚLE 15.9. v 13:15 FKD dorost - AFK TIŠNOV 5:0

Suchán, Žampach, Lžičař

                 

PONDĚLÍ 9.9. v 16:30 MFK VYŠKOV - FKD mladší přípravka 8:7

STŘEDA 11.9. v 17:00 FKD mladší př - VELEŠOVICE 22:1

STŘEDA 11.9. v 17:00 FKD starší přípravka - HABROVANY 17:5

SOBOTA 7.9. v 16:30 ŠVÁBENICE - FKD A 3:0

PÁTEK 6.9. v 16:30 PUSTIMĚŘ - FKD mladší přípravka 3:24

PÁTEK 6.9. v 17:00 KUČEROV - FKD starší přípravka 1:16

SOBOTA 7.9. v 9:00 FKD ml+st přípravka - ZBROJOVKA BRNO 8:28 mladší, 0:14 starší

SOBOTA 7.9. v 11:00 FKD ml+st přípravka - LEDNICE 9:12 mladší, 5:8 starší

SOBOTA 7.9. v 13:45 ŠLAPANICE - FKD dorost 0:6

Polišenský, Lžičař, Bastl, Nohel, Portík, vlastní

NEDĚLE 8.9. v 10:30 FKD B - HOŠTICE 3:2

Hrubša, Gibala 2

NEDĚLE 8.9. v 9:30 VYŠKOV B - FKD starší žáci  3:4

Aujeský 3, Dytrt

NEDĚLE 8.9. v 11:15 VYŠKOV B - FKD mladší žáci 5:3

Bugner, Kolkop, Petržela

            

STŘEDA 4.9. v 16:00 FKD mladší žáci - START BRNO 0:9

STŘEDA 4.9. v 17:30 FKD starší žáci - START BRNO 1:5

Aujeský

PONDĚLÍ 2.9. v 17:00 FKD ml přípravka - SLAVKOV 26:2

PONDĚLÍ 2.9. v 17:00 FKD starší přípravka - BOHDALICE 3:7

NEDĚLE 1.9. v 10:30 FKD A - SLAVKOV 0:1

SOBOTA 31.8. v 9:00 RAČICE - FKD ml přípravka 0:23

SOBOTA 31.8. v 9:30 ŽEBĚTÍN/ BYSTRC - FKD starší žáci 2:6

Aujeský 3, Vaněček 2, Smutník

SOBOTA 31.8. v 11:15 ŽEBĚTÍN/ BYSTRC - FKD mladší žáci 1:0

NEDĚLE 1.9. v 13:15 FKD dorost - MALÁ HANÁ 2:0

Skalka, Polišenský

NEDĚLE 1.9. v 16:30 KUČEROV - FKD B 1:6

Gibala 3, Slezák 2, Weber

                     

OKRESNÍ POHÁR

STŘEDA 28.8. v 17:00 FKD A - KŘIŽANOVICE 6:1

Lukeštík 3, Forró D, Vaškeba, Šmerda

STŘEDA 28.8. v 16:00 BOHUNICE - FKD mladší žáci 4:2

Veselý 2

STŘEDA 28.8. v 17:30 BOHUNICE - FKD starší žáci 2:4

Aujeský 4

NEDĚLE 25.8. v 17:00 Křenovice - FKD A 2:3

Němec, Strnad, Šmerda

SOBOTA 24.8. v 9:00 FKD mladší žáci - Rájec/Ráječko 6:1

Jaroš 2, Kolkop, Veselý, Sliacky, Novotný

SOBOTA 24.8. v 10:30 FKD starší žáci - Rájec/Ráječko 4:1

Aujeský 3, Vaněček

NEDĚLE 25.8. v 10:30 FKD B - RAČICE 7:2

Slezák 3, Pytela, Gibala, Hrubša, Zbořil Z

NEDĚLE 25.8. v 14:45 Rájec/Sloup - FKD dorost 2:1

Lžičař

 

SOBOTA 17.8. v 16:30 Krizanovice - FKD A 3:2 Forró A, Lukeštík

SOBOTA 17.8. v 10:00 Ujezd/Turany - FKD dorost 3:0

NEDELE 18.8. v 10:30 FKD B - LYSOVİCE 2:1 Slezák, Gibala

SOBOTA 10.8. v 17:00 FKD A - OTNICE 4:2 

Lukestik 2, Adler, Nemec

SOBOTA 10.8. v 14:45 FKD dorost - RÁJEČKO 4:1 nedohrano pro odstoupeni soupere

SOBOTA 10.8. v 17:00 CHVÁLKOVICE n H - FKD B 2:8

Slezak 3, Svanda 2, Hrubsa, Gibala, vlastni

PŘÍPRAVA FKD A : 

NEDĚLE 4.8. v 17:00 FKD A - DOBROMILICE 5:1 Němec 3, Šoupal, Forró 

STŘEDA 24.7. v 18:00 KŘIŽANOVICE - FKD A 1:8

SOBOTA 27.7. v 10:00 ZBÝŠOV ( u ROSIC ) -  FKD A 5:5 info o zápase z webu Zbýšova 

PŘÍPRAVA DOROST :

FKD dorost - SLAVKOV 2:3 Suchán 2

FKD dorost - KOTVRDOVICE 3:0 Bastl, Mazal, Bílek

FKD dorost - Račice muži 4:1 Lžičař 2, Polišenský, vlastní

 

eStránky