Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy

STARŠÍ  ŽÁCI krajská soutěž I.třída skupina A  2020/2021

21.8.2021  FKD starší žáci - FC Dosta Bystrc      6:3 (2:0)         2x Veselý, 2x Bílek, 2x Petržela 

28.8.2021  RDR Akademie  -  FKD starší žáci      2:10 (1:4)      4x Petržela, 3xBílek,2x Veselý, Jakubík 

31.8.2021  FK Znojmo  -  FKD starší žáci             4:3 (1:0)       Bílek, Veselý , Lukeš

4.9.2021    FKD starší žáci  -  SK Chrlice              4:5 (3:2)       3x Petržela, Bílek  

11.9.2021   FK Blansko "B"  -  FKD starší žáci      3:5 (3:0)       2x Bílek, 2x Veselý, Minks  

19.9.2021   FKD starší žáci - FC Svratka Brno "B" 2:6 (0:4)     Petržela , Lukeš  

25.9.2021   Soběšice  -  FKD starší žáci 

2.10.2021  TJ START Brno  - FKD starší žáci     

9.10.2021   FKD starší žáci  -  TJ Tatran Bohunice    

16.10.2021  TJ TATRAN Rousínov - FKD starší žáci     

23.10.2021   FKD starší žáci  -  FC Medlánky

30.10.2021  MFK Modřice  - FKD starší žáci     

6.11.2021   FKD starší žáci  -  Žijeme hrou KUNŠTÁT  

  

1.

MFK Modřice 6 6 0 0 46:2 18 0 0
2. TJ START Brno 6 4 1 1 31:9 13 0 0
3. FC Medlánky 6 4 1 1 25:11 13 0 0
4. FKD 6 3 0 3 30:23 9 0 0
5. FC Svratka Brno „B“ 6 3 0 3 18:22 9 0 0
6. TJ TATRAN Rousínov 6 3 0 3 22:28 9 0 0
7. FC Soběšice 6 2 2 2 17:15 8 0 0
8. TJ Tatran Bohunice 6 2 2 2 24:29 8 0 0
9. FC Dosta Bystrc 6 2 1 3 19:21 7 0 0
10. SK Chrlice 6 2 1 3 17:29 7 0 0
11. FK Znojmo 6 2 1 3 11:24 7 0 0
12. FK Blansko „B“ 6 1 2 3 16:19 5 0 0
13. RDR Akademie 6 1 1 4 11:40 4 0 0
14. Žijeme hrou/Kunštát 6 0 2 4 16:31 2 0 0

STARŠÍ  ŽÁCI krajská soutěž I.třída skupina A  2020/2021

22.8.2020 v 10:45 FKD starší žáci - MFK Vyškov            9:1 (3:1) 2x Veselý, 2x Bílek, Kolář, 2x Mrázek, 2x Nohel Jan 

26.8.2020 v 17:45 FKD starší žáci - TJ START Brno       1:1 (0:1) Bílek

29.8.2020 v 10:45 FKD starší žáci - FC Svratka Brno B  1:2 (0:0) Bugner

6.9.2020   v   9:00 Rájec-Jestřebí - FKD starší žáci         2:6 (0:4)  2x Veselý, Bílek, Nohel, Kolář, Lukeš  

12.9.2020 v 10:45 FKD starší žáci - Jedovnice                8:0 (3:0)  3x Bílek, 2x Nohel Jan, 2x Kolář, Bugner  

19.9.2020 v  9:00 TJ Tatran Bohunice - FKD starší žáci  6:2 (3:1)  Kolář, Mrázek  

26.9.2020 v 10:45 FKD starší žáci A  -  SOBĚŠICE        1:5 (0:1)  Veselý

3.10.2020 v 10:00 ROUSÍNOV - FKD starší žáci A         1:4 (1:3)  3x Bílek, Mrázek

10.10.2020 v 10:45 FKD starší žáci A  -  BYSTRC          1:1 (1:0)  Ryšánek     

 

  Tabulka                
# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FC Medlánky 9 8 1 0 55:07:00 25 0 0
2. TJ Tatran Bohunice 9 8 0 1 63:15:00 24 0 0
3. FC Svratka Brno „B“ 9 6 1 2 65:19:00 19 0 0
4. FK Znojmo 8 6 0 2 52:25:00 18 0 0
5. TJ START Brno 8 5 2 1 33:04:00 17 0 0
6. FC Soběšice 9 5 1 3 29:23:00 16 0 0
7. FKD 9 4 2 3 33:19:00 14 0 0
8. Malá Haná Knínice/Svitávka 9 3 1 5 24:29:00 10 0 0
9. Žijeme hrou 8 3 1 4 14:30 10 0 0
10. MFK Vyškov „B“ 8 3 0 5 28:53:00 9 0 0
11. FC Dosta Bystrc - Kníničky 8 1 2 5 10:35 5 0 0
12. TJ TATRAN Rousínov 8 1 1 6 11:36 4 0 0
13. SK Jedovnice 9 1 0 8 0,46875 3 0 0
14. Rájec-Jestřebí/Ráječko 9 0 0 9 0,4208333 0 0 0