FKD "A" - Medlánky

V neděli se uskutečnilo mistrovské utkání proti týmu FC Medlánky, které skončilo vítězstvím 3:1 (3:0).

article preview
Komentář k zápasu trenéra: Zápas dvou rozdílných poločasů, ale jen naší zásluhou. V první půli byli hosté lepší na míči, ale my mnohem nebezpečnější v přímočarosti. Z toho jsme dokázali vytěžit tříbrankové vedení, ale mělo být mnohem výraznější. Vstup do druhé půle byl ještě v pořádku, ale obrovské šance neproměnili Pohanka s Handlem a co se dělo pak, to vymyslet nejde. V rychlém sledu jsme oprávněně dostali 2 červené karty a zbytek zápasu byl o morálu. Vyzkoušeli jsme si variantu dohrávat zápas o devíti, ale není o co stát. Stejně tak pro mě nová zkušenost chystat na 3x střídání, kdy během pár minut z varianty 11 na 11, je z toho střídání brankáře, pak varianta v desíti a za pár minut v devíti. Ale nakonec to borci zvládli včetně debutujícího brankáře Fialky.