branky:

Dušan Švanda, Michal Jelínek

sestava:

Brtníček D. - Matula, Bula, Polišenský ( 81. Jiříček ), Farkaš - Raška ( 76. Hynšt ), Švanda, Hrubša, Böhm ( 76. Jelínek O. ) - Novotný, Jelínek M.

V neděli 7.11.  bylo na hřišti v Kučerově sehráno mistrovské utkání mezi domácím Kučerovem a naším FKD B. My jsme nastupovali na hřiště jako vedoucí tým soutěže, domácí jako druhý tým v tabulce se ztrátou dvou bodů. Zápas byl oboustranně rychlý, důrazný a především ze strany domácích hodně vyhecovaný. Šance se objevily na obou stranách. Na našich kopačkách se přece jen projevovala větší fotbalovost. Po střelách Michala Jelínka a Dušana Švandy jsme se ujali vedení 2 : 0. Pak nás ovšem domácí přitlačili. Nebezpečné byly především jejich rohové kopy. Nakonec se jim do poločasu podařilo snížit na dva jedna a utkání bylo stále otevřené. Druhá půle byla spíš fotbalovou bitvou. Domácí měli převahu, ale na jejich kopačkách se usadila silná nervozita, která se projevovala ve všech herních činnostech. My jsme několik slibných příležitostí nevyužili a zápas tak skončil naším vítězstvím 2 : 1. Uvidíme, jak dopadne dnešní odveta!