branky:

Štefan Hrubša 2, Vlastimil Polišenský, Oldřich Böhm, Zbyněk Zbořil, Petr Sýkora

sestava:

Brtníček D. - Jiříček (, Bula, Polišenský, Jelínek O. (46. Hynšt) - Böhm, Švanda, Hrubša, Zbořil V. - Slezák M. (46. Sýkora), Zbořil Z.

V neděli 31. října bylo na hřišti v Drnovicích sehráno mistrovské utkání mezi tými FKD B a Ježkovice. My jsme začali zostra. Hned ve druhé minutě překonal hostujícího gólmana střelou z hranice pokutového území Zbyňa Zbořil. V 10. min se dostal do šance Sláva Zbořil po přihrávce Oldy Jelínka. Jeho střelu vyrazil gólman na roh. Ve 14. min přihrál Dušan Švanda za obranu Štefanovi Hrubšovi a ten zvýšil na 2 : 0. Ve 20. min jsme zahrávali rohový kop a dorážku Vlastika Polišenského vyrazil na roh stoper soupeře. Ve 23. min zastavil akci soupeře Vlastik Polišenský, hlavou přihrál Dušanu Švandovi, ten krásným pasem našel Oldu Böhma, který využil chyby soupeřova obránce a po klasické zasekávačce zvýšil na 3 : 0. Ve 25. min se do dobré střelecké pozice dostal po přihrávce Štefana Hrubši Michal Slezák. Hostující gólman vyrazil jeho střelu na roh. Ve 37. min se do brejku po přihrávce Štefana Hrubši dostal Zbyňa Zbořil. Zastavil ho až v pokutovém území předstoper soupeře nedovoleným zákrokem, který sudí ohodnotil červenou kartou a pokutovým kopem. Penaltu proměnil a na 4 : 0 zvýšil Vlastik Polišenský. Ve 42. min tvrdou střelu Zbyňka Zbořila vyrazil brankář hostí na roh. Po rohovém kopu hlavičkoval vedle Michal Slezák. Výsledek prvního poločasu byl 4 : 0. Do druhé půle nastopupili Laďa Hynšt místo Oldy Jelínka a Petr Sýkora místo Michala Slezáka. V 52. min se po chybě obrany hostů dostal do šance Petr Sýkora a zvýšil na 5 : 0. V 55. min neproměnil pokutový kop Dan Brtníček. V 57. min se po naší kombinační akci dostal v pokutovém území soupeře do šance Štefan Hrubša, oklamal obranu i gólmana hostů a zvýšil na 6 : 0. Pak jsme bohužel pro fotbal i pro domácí fanoušky polevili v koncentraci, trestuhodně jsme zahazovali jednu šanci za druhou a dovolili jsme soupeři zkorigovat výsledek na 6 : 1. V 82. min vyrazil tvrdou střelu Štefana Hrubši hostující gólman na rohový kop. V 85. min se v brejku na soupeřovu bránu octli tři naši hráči. Bohužel opět bez efektu. Konečný výsledek utkání 6 : 1 pro domácí se již nezměnil.