Bohdalice B - FKD B 4:1 (0:1)

branky:  Štefan Hrubša

sestava: Raška - Zbořil V., Bula, Polišenský ( 65. Jelínek M.), Matula - Böhm, Švanda, Hrubša, Rogožan F. - Rogožan R., Sýkora

Utkání začalo ve slušném tempu. Příležitosti ke vstřelení branky byly na obou stranách. V naší brance příjemně překvapil několika dobrými zákroky Mira Raška. V 15. min skóroval z přímého kopu Štefan Hrubša. Domácí se snažili vyrovnat. My jsme je v pohodě nepouštěli k větším příležitostem. Skóre první půle bylo 0 : 1 pro Drnovice. Do druhé půle nastoupili domácí v posílené sestavě, ale stále se jim nedařilo překonat naši obranu. Ke zvratu došlo v 72. min, kdy Petr Sýkora fauloval zezadu pronikajícího útočníka domácích v pokutovém území. Za faul dostal ŽK a vzápětí za nesportovní chování druhou, takže šel předčasně do sprch. Domácí penaltu proměnili a srovnali na 1 : 1. V následujících minutách jsme se dopustili několika hrubek v obranné fázi a soupeř v 76. min změnil skóre na 2 : 1 a v 78. min na 3 : 1. Pak jsme se bránili herní a početní převaze domácího týmu, který v 9O. min upravil skóre na konečných 4 : 1 pro Bohdalice.