10.4. FKD B - Chválkovice n. H. 3:1

FKD B  -  Chválkovice n/hH.   3 : 1 (1 : 0)

branky:   Oldřich Böhm 2, Michal Jelínek

sestava:  Brtníček D. - Bula (52. Raška), Jelínek P., Polišenský, Matula (78. Sýkora) - Böhm, Hrubša, Švanda, Hynšt (46. Zbořil Z.) - Pytela, Jelínek M.

V neděli 10.4. sehrál tým FKD B mistrovské utkání na domácím pažitu proti soupeři z Chválkovic na Hané. Od začátku zápasu jsme měli mírnou převahu, ale neproměňovali jsme šance. Ve 20. jsme zahrávali přímý kop nad. Ve 29. min po přihrávce Dušana Švandy unikl po pravé straně Laďa Hynšt, nahrál před branku a Michal Jelínek otevřel skóre utkání. Ve 33. min měl další velkou příležitost Michal Jelínek, ale poté, co obehrál gólmana nastřelil boční síť. Po první půli jsme vedli 1 : 0. Od začátku druhé půle nás soupeř důrazně napadal při rozehrávce, což nám činilo problémy. V 64. min po chybě naší obrany při rozehrávce soupeř vyrovnal na 1 : 1. Po vyrovnání jsme se postupně dostávali do stále většího tlaku, ale nevyužili jsme šance ani několik rohových kopů. V 77. min se do šance dostal Radek Pytela, ale nastřelil gólmana. V 80. min střílel Dušan Švanda těsně vedle. V 87. min po akci Pytela Böhm jsme konečně prolomili smůlu a opět jsme se dostali do vedení 2 : 1. Dvě minuty na to si Kema s Olasem Böhmem akci zopakovali a stanovili konečné skóre zápasu 3 : 1 pro FKD B.