Jdi na obsah Jdi na menu

25.4. LETONICE - FKD 1:1 (1:0)

Sestava:  Brtníček M. – Farkaš, Jelínek P., Ignačák, Slezák – Lecián, Pytela, Švanda,

Jelínek  M. – Novotný, Jakeš

Pokud někdo tvrdí, že na každé mužstvo přijde v sezóně krize, tak to momentálně o Drnovicích platí bezezbytku. Krize týkající se jak gólového prosazení, tak zraněními zdecimovaného týmu. Zkušení Lecián a Novotný nastupovali se sebezapřením a lavici náhradníků obsadili pouze trenér Jelínek a další marod Bula.

Naopak Letonice v plné síle a hlavně s bojovným duchem vlétly do zápasu a téměř celou dobu se jim dařilo zabraňovat našim rozvíjet kombinace, nebo jinak ohrožovat domácí svatyni. Byli to naopak domácí, kteří pohrozili ve 30. minutě. Prudkou hlavičku, která mířila za brankovou čáru ovšem bravurně zlikvidoval Marian. O tři minuty později však nabídl rozhodčí domácím lepší příležitost, když nařídil penaltu, o které by se ….. První pokus Ještě Brtníček vystihl, na dorážku ovšem již nemohl dosáhnout a domácí vedli 1:0. Za tohoto stavu a s nakopnutým Novotným se odcházelo do kabin.  Dlouhých dvaadvacet minut se nemohli drnovičtí prosadit. Až v 67. minutě přetáhl centr Slezák a Novotný, ač zády k brance, nasměroval míč do sítě, 1:1. Od  této chvíle se dalo doufat v obrat a zisk tří bodů, ale domácí bojovali a taktizovali bravurně. Proto si také bod zasloužili.