55.   Lukášek       4 : 0
64.   Rogožan      4 : 1

Sestava FKD B :

Brtníček D. - Raška, Polišenský, Zbořil V., Hynšt ( 46. Hudec ) - Kudlička, Hrubša, Böhm, Matula ( 46. Račanský ) - Jelínek M., Rogožan ( 81. Olejníček ).

V neděli 2. listopadu sehrálo naše mužstvo FKD B mistrovské utkání s týmem Opatovice B na jejich domácí půdě v Opatovicích. Výsledek 4 : 1 pro domácí odpovídá výkonu, který jsme předvedli. Domácí byli důraznější, rychlejší,lépe přizpůsobili svůj herní projev menším rozměrům hrací plochy. V prvním poločasu využili jako přes kopírák díky našemu nedůrazu dva rohové kopy. Někteří naši hráči se v průběhu zápasu nedokázali plně koncentrovat na hru. Za stavu 3 : 0 po první půli některým chyběla bojovnost, vůle a snaha změnit nepříznivý stav. Naší obraně tentokrát chyběla jistota v obranných zákrocích, rychlost a přesnost v rozehrávce, záloze obvyklá tvořivost a útoku důraz při vytváření brankových příležitostí. Bereme tuto porážku jako poučení do dalších zápasů a o nápravu se pokusíme v posledním utkání podzimu v Lysovicích.