Habrovany - FKD A 0:5 ( 0:3 )

Brtníček M. – Lecián (21.Hudec), Slezák M., Kedzior, Slezák D. (77.Jiříček) – Žalud, Pytela, Švanda, Kroutilík (68. Raška) – Zbořil, Novotný

Branky: Pytela 2, Švanda, Novotný, Slezák D.

Na hřiště posledních Habrovan se jelo s obavou, jak bude vypadat herní terén. Obavy se naplnily, protože hřiště bylo ve stavu, který nepřeje kombinační hře. Přesto panovala v mužstvu pohoda a dobrá nálada. Uběhlo teprve pět minut hry, když vhazoval aut Lecián, odražený míč se dostal ke Švandovi a ten ho s přehledem a klidem poslal mezi tři tyče. Do dalších šancí se dostávali oba útočníci Zbořil i Novotný. A právě Radek Novotný zužitkoval Kedziorův centr a zvýšil na 2:0. To bylo v 21. minutě a v téže minutě musel z důvodu zranění opustit hřiště Lecián, kterého nahradil Hudec. Ve 32. minutě naservíroval Dušan Švanda gólovou přihrávku Radkovi Pytelovi a ten ji stoprocentně využil ke vstřelení třetí branky Drnovic. Po změně stran sice šance přicházely, ale na nerovném hřišti se je nedařilo proměňovat. Až v 68. minutě napřáhl ke střele z 25 metrů David Slezák a překvapil nejen domácího brankaře. Osm minut do konce utkání upravil výsledek na konečných 0:5 opět Radek Pytela. Tak trochu povinné vítězství, přesto si hráči za předvedený výkon a tři body zaslouží poděkování.