FKD A - RYCHTÁŘOV 6:0

Brtníček M.- Lecián ( 55. Slezák M.), Kedzior (75. Jelínek M.), Slezák D., Farkaš – Žalud, Pytela, Švanda, Kroutilík – Zbořil Z., Novotný

Branky:  Pytela 2, Zbořil 2, Novotný, Žalud

Rychtářov se dlouhou dobu držel na prvním místě tabulky a čekalo se že až dojde k tomuto duelu bude to souboj mužstev z popředí. Jenže než k utkání došlo, tak měli rychtářovští v tabulce o deset bodů méně než Drnovice. Přesto se očekával zajímavý a bojovný zápas. Deset minut čekali fanoušci domácího celku na gól. Ze standardky se nádherně trefil Petr Žalud. Ve 22. minutě centroval Lecián, nejvýše vyskočil Pytela a bylo to 2:0. O čtvrt hodiny později to byl opět Radek Pytela, který stanovil poločasový výsledek 3:0. Čtyři minuty po přestávce Novotného střelu vyrazil hostující gólman před sebe, toho využil Zbořil a poslal domácí do čtyř brankového vedení. Netrvalo ani deset minut a znovu skóroval stejný hráč po gólové Pytelově přihrávce. V 74. minutě hry přišla další nádherná akce domácích. Na Žaludův centr si naskočil Radek Novotný a krásnou hlavičkou nedal brankáři šanci. Diváci byli nakonec spokojeni jak s výsledkem, tak s předvedenou hrou, která je hodna leadera  tabulky.