FKD A - OPATOVICE A 2:0

Sestava: Brtníček M. – Slezák D., Kedzior, Fober, Farkaš – Kroutilík (83. Raška), Pytela, Švanda, Žalud – Zbořil Z., Novotný (83.Otevřel)

když Opatovice patří k lepším soupeřům soutěže, do utkání jsme nastupovali jako favorit a tentokrát se vyvarovali  našeho tradičního počátečního zaváhání. Naše mužstvo kombinační hrou soupeře přehrávalo, ale jen po hranici šestnáctky. V pokutovém území nám chyběl pohyb, nápad, přesná přihrávka a zakončení. Opatovice poctivě bránily a nepustily nás do zakončení ani při standardních situacích. Dvě vypracované gólové příležitosti, když tu největší neproměnil Zbyněk Zbořil, je za poločas po průběhu hry málo. Druhý poločas pokračovalo dobývání hostující branky a změny skóre se diváci dočkali až v 62. min. To nejdříve vyhrál hlavičkový souboj po rohovém kopu čerstvý otec David Slezák, ale jeho hlavička šla jen do břevna a při následné zablokované střele Petra Kedziora stál na správném místě Radek Novotný a vstřelil první gól utkání. Když v 70. min. po přihrávce Davida Slezáka zvýšil na 2:0 Radek Pytela, zdálo se, že počet branek bude narůstat, ale opak byl pravdou a dalšího gólu se diváci na žádné straně nedočkali i z důvodu, že jinak dobře rozhodující rozhodčí ukončil utkání o 4 minuty dříve.