Sestava: Brtníček M. - Slezák D., Fober, Kedzior, Lecián -
Jelínek M. (73. Raška), Pytela, Švanda, Žalud - Novotný,
Zbořil Z. (80. Zbořil V.)

Branky: Pytela 2, Novotný, Slezák D.

Všichni naši hráči věřili, že nervozita z podzimního zápasu v Kučerově se nepřenese do Drnovic.  Přesto po čtyřech minutách hry prohrávali 0:1.  Zkušené a vyzrálé mužstvo to ovšem nepoložilo, naopak „nakoplo“.  Hosté se drželi obrané taktiky, která činila problémy naší útočné hře.  Přesto ve 25. minutě poslal dlouhý centr před branku David Slezák a Radek Pytela hlavou vyrovnal na 1:1. Ještě před odchodem do kabin přihrál znovu Slezák Novotnému a ten přehodil hostujícího brankáře, čímž dostal naše mužstvo do vedení.  Po poločasové přestávce se dlouhou dobu nestalo nic podstatného. Několik výpadů Kučerova dokonce nasvědčovalo, že hosté nemíní složit zbraně.  Veškeré naděje na vyrovnání však ukončil opět David Slezák, jehož střelu z úhlu si srazil do vlastní branky hráč Kučerova.  To se stalo v minutě 79.. O tři minuty později usměrnil Leciánův  „střílený “ aut do branky hostí kapitán Pytela.  Výsledkem 4:1 bylo završeno nádherné fotbalové dopoledne.