FKD A - KOMOŘANY 7:1 ( 3:0 )

Sestava: Brtníček D. – Slezák D ( 80.Jelínek O. ), Kedzior, Slezák M. ( 70.Jelínek M.), Farkaš – Zbořil V. ( 43. Kroutilík ), Pytela, Švanda, Lecián – Novotný, Zbořil

Branky: Novotný 3, Zbořil Z. 2, Švanda, Slezák

Rozhodčí: Brtníček

Ve slunečném nedělním dopoledni začínalo utkání s malou časovou prodlevou. Hned od začátku střetnutí bylo jasné, které mužstvo drží opratě ve svých rukou. Přesto se domácím nedařilo proměňovat vyložené příležitosti a dvakrát se míči postavila do cesty tyč branky hostí. Poprvé se podařilo Drnovicím skórovat ve 26. minutě, z kopačky Novotného. Tentýž hráč se za chvíli trefil znovu a do poločasu přidal třetí gól Zbyněk Zbořil.  Poločasové vedení 3:0, jakoby naše hráče ukonejšilo a po přestávce to bylo trochu vidět. Hosté snížili a zdálo se, že nabývají dojmu, že by mohli něco uhrát. V 65. minutě si však k trestnému kopu postavil míč Švanda a tak jako již mnohokrát ho poslal za záda protivníkova brankáře.  O pět minut později napřáhl ke střele z dvaceti metrů Michal Slezák a nechytatelnou střelou zvýšil na 5:1.  Po jedné brance přidali ještě Zbořil Z. a Novotný a tak se zrodilo vítězství Drnovic 7:1. Jedinou kaňkou na kráse nedělního dopoledne bylo zranění Slávy Zbořila, tak doufejme, že se dá brzy do pořádku.