Branku dal Rogožan

Sestava : Vymazal – Farkaš ( 88‘ V.Kučera),P,Jelínek,Forró-Derka, Pytela, Henek, Petlach ( 63‘ Strnad), M.Jelínek- Slezák, Rogožan

Žluté karty : Slezák, M.Jelínek, P.Jelínek

Střely na branku : 11:10

Středeční dohrávaný zápas nás zastihl bez několika hráčů základní sestavy. Po Letonicích chyběl zraněný Matoušek, Pracovně byli mimo Kroutilík a Gottvald. Úvod byl hodně opatrný, ale do prvního náznaku šance jsme se dostali ve 12 minutě, kdy Rogožan hlavičkoval vedle. I nadále se hrál opatrný fotbal bez výraznějších šancí. Ve 26 minutě zahrozili poprvé domácí, ale brankář Vymazal byl na svém místě. Mezi 34 a 36 minutou jsme měli dvě šance ve vápně domácích. Pytela ani Slezák se neprosadili. Trest na sebe dlouho nedal čekat. Ve 40 minutě jsme propadli a centr do vápna nezachytil nikdo z našich obránců a domácí šli do vedení. Jejich náskok jsme zlikvidovali hned v úvodní minutě druhé části hry, kdy se prosadil důrazný Rogožan v souboji s obráncem a brankářem a skóroval do prázdné branky. Chvíli poté domácí hráč přehodil nejen Vymazala, ale i naší branku. Získali jsme územní převahu a soupeř spoléhal a brejky. Ačkoliv jsme hráli převážně na polovině domácích, tak jsme velké šance neměli. Naopak v 67 minutě vytáhl Vymazal fantastický zákrok proti osamocenému hráči domácích.  Naše převaha byla jednoznačná, ale brejky domácích smrtící. V 82 minutě jeden z nich skončil v naší síti, když na vyraženou střelu Vymazala zareagoval pouze hráč domácích. Zmobilizovali jsme síly, znovu zatlačili domácí. Vyrovnání měl na kopačce Michal Jelínek, ale v 87 minutě sám před brankářem minul.