FKD - PAČLAVICE 2:0 (1:0)

Branky: Kroutilík, Čtvrtníček

K utkání druhého kola ZT v Morkovicích jsme odjížděli trochu s obavami. S Pačlavicemi (OP) se nám nedaří a navíc naše sestava se nerodila lehce. Nakonec jsme si museli tři hráče půjčit, což je při třicetičlenném kádru zarážející.

Nicméně ti, kteří hráli, přistoupili k utkání zodpovědně a v prvním poločase jsme soupeře prakticky nepustili do šance. Do vedení jsme šli  ve 30.min , když nádhernou  přihrávku Čtvrtníčka do brejku s přehledem proměnil Kroutilík. Kromě gólu jsme si vypracovali ještě několik příležitostí, ale žádnou jsme již nevyužili.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Soupeř hrál jenom po naše pokutové uzemí, a byli jsme to opět my, kdo se dostával do šancí. Tu největší neproměnil Jelínek, když trefil pouze tyč soupeřovi branky. V 70. min Čtvrtníček s přispěním soupeřova obránce zvýšil na 2:0.  Pačlavice vystupňovali svoji snahu o vstřelení gólu, ale do vyložené šance se nedostali.