25.5.   FKD - Račice

7 : 3 ( 4 : 0 )

Sestava:  Brtníček- Matula ( 60. Jelínek O. ) , Farkaš, Slezák D.,  Lecián – Jelínek M. ( Račanský ), Pytela , Švanda, Böhm- Rogožan ( 45. Slezák M.), Zbořil

Branky:  Pytela 3, Farkaš, Slezák D., Slezák M., Jelínek M.

Do Drnovic přijel nažhavený tým, který na jaře body neztrácí. Přesto se naše mužstvo ujalo vedení již ve druhé minutě gólem Farkaše. Ve 14. minutě přidal druhou branku Slezák David a za pět minut zvyšoval na 3:0 Pytela, který do poločasu skóroval ještě jednou. Prvním střelcem druhé půle byl opět Pytela ve 49. minutě. O minutu později se trefil Michal Jelínek 6:0. Poté hosté snížili na rozdíl pěti branek a v 66. minutě zaznamenal sedmou branku domácích Slezák Michal. Do konce utkání se ještě dvakrát trefili hosté a určili tím konečný stav zápasu.

O. Jelínek ( trenér ): Opět utkání v kterém jsme za rozhodnutého stavu začali   hrát příliš složitě a bez odpovědnosti k defenzivě a necháme