Bohdalice C - FKD 1 : 3

BOHDALICE "C" - FKD  1:3   ( 1:1 )

Brtníček- Jelínek M., Kedzior, Farkaš, Lecián - Račanský(75.Jelínek O.), Švanda, Zbořil, Bohm -  Rogožan, Slezák M.

Branky: 19.Rogožan, 54.Slezák M., 78. Zbořil

Naše mužstvo přijelo do Milonic, kde se hrálo, bez několika hráčů základní sestavy. Chyběli Pytela, Matula a David Slezák. V poněkud podivné atmosféře, kterou zřejmě navodilo prostředí, začalo utkání, na které bude třeba rychle zapomenout. První střelu mezi tyče vyslal hráč Bohdalic v sedmé minutě hry. O šest minut později se již domácí radovali, když se ujali vedení po zaváhání naší obrany.

Leciánovi dlouhé auty se rovnají standardním situacím a jeden takový proměnil v 19. minutě Rogožan ve vyrovnávací branku. Do konce prvního poločasu již toho příliš k vidění nebylo, takže do druhého se nastupovalo za stavu 1:1.

V 54. min. domácí brankář při odkopu od branky nastřelil dobíhajícího  Slezáka, od kterého se míč odrazil a zamířil si do brány. Hra se za stavu 1:2 trochu uklidnila a postupem času přicházely šance Drnovic. V 78. min. házel opět aut Lecián, Slezák před brankou míč mírně pozvedl a od zadní tyče skóroval hlavou Zbořil. Drnovice si tak po neslaném a nemastném výkonu přivezly domů povinné tři body.

Z.Zbořil :   "Jedním slovem TRAGÉDIE!!! Omlouvám se za hráče těm několika málo divákům, kteří nás povzbuzovali."