Sestava: Novák – Suchán,Kostelka,Vlček,Ondráš-

- Chytil,Ševčík,Handl,Nohel-

-  Bastl,Pospíšil

Branky: 24´ Kostelka,79´Vlček -inkas. 15´,33´,59´,82´,87´

Střídali: 46´ Černý (Bastl),66´ Dvořák(Nohel)

Ani ve třetím domácím utkání jsme nevyhráli.Všechny tři body si odvezli hráči Bučovic.

Již v 1´ po přihrávce od Handla běžel sám na branku Pospíšil,ale jeho zakončení bylo pomalé a nedůrazné.Ve 3´se dostali do šance hosté, ale Nohel stihl odkopnout na roh.V 10´jsme měli další možnost vstřelit branku,ale Nohel netrefil ze 30 m prázdnou branku.V 15´se měnilo skóre,Vlček přišel o míč,následoval rychlý protiútok,který Bučovice zakončili brankou-0:1.Hosté se z vedení dlouho neradovali.Ve 23´ po TK Ševčíka se trefil Kostelka-1:1.Ovšem ani my jsme se dlouho netěšili.Ve 33´jsme na naší levé straně ztratili míč,čehož využili hosté ke vstřelení vedoucí branky -1:2.Ve 34´mohlo být vyrovnáno,ale Nohel ve vyložené šanci pouze trefil golmana Bučovic.Ve 39´po chybné malé domů Ondráše nás podržel golman Novák.

Úvod druhé půle patřil hostům,kteří měli ihned po rozehrávce šanci,střelu vyrazil golman Novák.

V 59´se opět měnilo skóre.Po centru z naší levé strany neobsazený hráč Bučovic střelou ze šestnáctky zvýšil na rozdíl dvou branek. – 1:3.V 64´jsme mohli inkasovat znovu,naštěstí hrubku Kostelky napravil Novák.V 68´ střela Dvořáka skončila nad brankou.O dvě minuty později hlavičkoval Kostelka do náruče brankáře.V 79´ Vlček,kterého jsme vysunuli na hrot,vykřesal naději a snížil na rozdíl jedné branky – 2:3.Šance na vyrovnání trvala pouze tři minuty.Ševčík zbytečně přišel o míč a hosté vedli opět o dva góly-2:4.V konci utkání v 87´jsme inkasovali ještě jednou – 2:5.

Trenér: bohužel ani v dalším utkání jsme nebyli schopni proměnit  vytvořené šance,kterých jsme měli v 1.poločase dostatek.Velkou slabinou je obranná fáze.Opět jsme inkasovali pět  branek.Většinu po našich zbytečných chybách.