FKD dorost  - Brodek u Pv    4 : 6 (1:3)

Sestava: Novák-Ondráš,Vlček,Kostelka,Suchán-Machálek,Ševčík

- Nohel,Handl,Pospíšil-Dvořák

Střídali: Chytil,Kocourek

Branky: 16´a 89´Pospíšil,78´Machálek,85´Kostelka – inkas. 12´,28´,45´,51´,63´,86´

Brodek u Prostějova,který hraje také krajskou soutěž,byl dalším soupeřem v přípravě na jarní část.Zápas jsme odehráli na UT v Morkovicích.

Utkání bylo bohaté na branky.Již v úvodu jsme měli výhodu penalty,ale Handl ji neproměnil.

Ve 12´ Pospíšil zbytěčně ztratil míč před naší šestnáctkou a inkasovali jsme poprvé - 0:1.O čtyři minuty později stejný hráč  z malého vápna vyrovnal -1:1.Vzápětí jsme mohli jít do vedení,ale opět Pospíšil zazdil víc než 100% šanci.Ve 28´se Brodek ujal vedení -1:2 a v úplném konci 1.půle jsmeprohrávali již o dvě branky 1:3.

Úvod 2.poločasu opět patřil soupeři.V 51´a 63´přidal další dvě branky a bylo to již 1:5.Až v konci utkání jsme přidali i my branky.V 75´Machálek snížil – 2:5.V 85´ Kostelka hlavou – 3:5.Ovšem hned o minutu později z rychlého brejku další obdržená branka – 3:6. V 89´Pospíšil krásnou střelou pod břevno upravil na konečných – 4:6.

Trenér: ani čtvrté přípravné utkání se nám nepovedlo herně ani výsledkově.Pokud mám hledat pozitiva,tak určitě spousta šancí a čtyři vstřelené branky.Ovšem opět jsme propadli v obranné fázi. Spousta chyb v rozehrávce a hlavně v situacích 1:1.