dorost BRANKOVICE - FKD 1:3

Brankovice – FKD  1 : 3  (0:1)
sestava: Forró –  Vaškeba, Rozehnal, Kostelka  – Raška, Vondřich, Handl, Polášek, Pospíšil – Ševčík (45. Černý), Špilar
branky:  3. Ševčík (Raška), 55. Pospíšil  89. Pospíšil (Raška)

K utkání jsme cestovali v nekompletní sestavě. Hned v úvodu se po rychlé kombinaci z pravé strany a ideálním centru premiérově v dresu dorostu trefil Ševčík. První poločas domácí hrozili hlavně dlouhými balony za obránce, naše obrana si však se všemi situacemi poradila. V poli jsme lépe kombinovali a působili fotbalovějším dojmem. Bohužel jsme nedokázali vstřelit další branku. Nejblíže k ní byla střela Kostelky ze 30-ti metrů, která skončila po odrazu od břevna těsně před brankovou čarou. V úvodu druhého poločasu domácí zvýšili aktivitu ale naši branku vážněji neohrozili. Znovu jsme se začali opět prosazovat. Nejdříve Raška ve vyložené šanci neprostřeli domácího brankáře. Poté se dobře orientoval při standartní situaci před brankou Pospíšil a zvýšil na 2:0. V 80. minutě domácí z rychlého útoku šťastně snížili. V závěru naše vítězství ale potvrdil Pospíšil svou druhou brankou. Náš tým si vítězství zasloužil svým nasazením i předvedenou hrou, což potvdil po závěrečném hvizdu rozhodčího i trenér domácích Brankovic.