PUSTIMĚŘ B - FKD B 2:2

branky:  Pytela, Zbořil Z.

sestava:  Polášek - Jiříček (46. Ignačák), Jelínek P., Polišenský, Zbořil V. - Böhm (27. Rogožan F.), Švanda, Hrubša, Hynšt (58. Raška) - Zbořil Z., Pytela

V neděli se na hřišti v Pustiměři sehrálo dramatické utkání mezi týmy Pustiměř B a FKD B. Nám patřil jednoznačně úvod zápasu. Zatlačili jsme domácí do hluboké defenzívy. Výsledkem byla branka Radka Pytely na 1 : 0 a Zbyňka Zbořila na 2 : 0 po hezkých kombinačních akcích. To vše v průběhu prvních patnácti minut. Zápas vypadal jednoznačně. V 17. min po další pěkné akci zakončoval Zbyňa Zbořil do tyče a domácí jako by ožili. Začali hrozit nebezpečnými protiútoky. Přečíslovali nás. Výsledkem byla dvě nastřelená břevna a překopnutá branka po dorážce z malého vápna. Ve 35. min se jim podařilo vstřelit kontaktní gól a zápas byl otevřený. Do druhé půle došlo kvůli zraněním ke změnám v sestavě FKD B. Hra byla vyrovnaná. Hrálo se ve vysokém tempu na rychlé protiútoky. Na obou stranách bylo několik velkých šancí. Nás při nich podržel Libor Polášek v brance. V 82. min po několika dorážkách domácí vystřelili střelou z hranice šestnáctky. Takže 2 : 2, zasloužený výsledek podle průběhu zápasu.