branky:  Antonín Dvořák, Ondřej Lžičař

Jako předzápas mistrovského utkání FKD A - Olešnice sehrála FKD přípravka druhé mistrovské utkání letošní soutěže proti týmu z Habrovan. A bylo se na co dívat. Naši mladí fotbalisté potvrdili, že jejich vítězství v exhibičním utkání na pouť proti Ivanovicím a vítězství 4 : 1 v prvním mistrovském utkání minulý týden na hřišti v Ivanovicích. Začíná se projevovat jejich tréninková píle i nabyté zkušenosti z předchozího ročníku. Po celý zápas byli naši kluci lepším týmem. V prvním poločase byli nedůrazní v koncovce, ale ve druhé půli si vše vynahradili. Po nastřelené tyčce dali dvě branky a soupeře, se kterým na podzim prohráli 1 : 11 a na jaře 1 : 6 zvítězili 2 : 0. Po dvou mistrovských utkáních máme 6 bodů !