Pačlavice : FKD      3:1     (1:1)

Branku dal Lukeštík

Žluté karty : Forró, Petlach, Gottvald

Sestava : Hrušák – Gottvald,P.Jelínek,Ignačák,Forró – Petřek,Kroutilík,Lukeštík,Kučera – Strnad ( 76´Klimek), Petlach

Do Pačlavic jsme dorazili s jedním mužem na střídání, ale s odhodláním se porvat o body. Od úvodní minuty jsme byli aktivnější a domácí nepustili do žádné velké šance. Naopak my jsme mohli skórovat hned ve 2 minutě, kdy Kučera poslal z velké vzdálenosti míč k tyči, když si všiml špatně postaveného brankáře. Ten, ale stačil zareagovat a tak se skóre neměnilo. V 7 minutě posadil Lukeštík roh na hlavu Kroutilíka, ale ten nezacílil přesně. V 10 minutě se ke střele z nebezpečné vzdálenosti dostal Lukeštík, ale minul. O 4 minuty později se poprvé připomenuli domácí, ale jejich střelecký pokus lapil Hrušák. V 18 minutě uvolnil Lukeštík Petřeka, kterého, v dobré pozici, vychytal brankář domácích. Ve 24 minutě si vzal míč na půlící čáře Lukeštík, postupoval s ním na hranici velkého vápna, kde vystřelil a rozvlnil síť domácí branky. Vedeme 1:0. Poté se hra trochu více uklidnila. Domácí postupně začali více pracovat na míči. Ve 32 minutě sehráli skvěle rychlý brejk, ale Hrušák nepustil míč do své sítě. Ve 35 minutě střílí domácí hráč těsně vedle naší branky. Ve 39 minutě je srovnáno. Domácí zahrávají trestný kop a lehký míč končí, k překvapení všech, v naší síti. Od úvodu druhé části hry taháme za kratší provaz. Domácí branka hodně povzbudila a získávají jasnou převahu. Několik nebezpečných situací jen se štěstím nekončí v naší bráně. V 61 minutě ovšem zahrají roh, který je odvrácen na hranici vápna a domácí hráč ho nekompromisně napálí k tyčí. Stav 2:1. V 64 minutě se uvolňuje ve vápně  Lukeštík, ale nedal. V 67 minutě zahrává trestný kop tentýž hráč, ale brankář domácích byl pozorný. V 69 minutě se opět mění skóre. Domácí posílají míč před bránu, kde je lehce tečován a je to 3:1. Pačlavice i nadále ovládají hru. My se do náznaků šancí dostáváme až v posledních deseti minutách. Za zmínku stojí centr na Petlacha, který si, osamocen na hranici malého vápna, špatně zpracoval míč. Domácí si za výkon v druhé půli vyhrát zasloužili. My jsme nedokázali navázat na dobrý výkon z první části hry.