Moravské Málkovice – FKD 2:0 ( 0:0 )

góly: Machálek, Němec

sestava FKD:Matěj Novák – Michal Černý, Jakub Raška, Michal Olejníček, Jaroslav Pospíšil – Milan Nohel, Jakub Vlček, Adam Forró, Daniel Hrdinka – Martin Dvořák, Martin Ryšavý

dále hráli: Robin Ondráš, David Nohel, David Vykoukal, Antonín Dvořák, Filip Okáč

Podle postavení v tabulce nás čekal velice těžký soupeř. Naše mužstvo, které bylo doplněno o tři hráče přípravky, však podalo bojovný výkon. Do 60. minuty jsme drželi stav 0:0 a byli jsme téměř vyrovnaným soupeřem. 10 minit před koncem dal soupeř štastnou branku po té, co se míč několikrát nevyzpytatelně odrazil v pokutovém území a hráčům Málkovic se ho podařilo dotlačit do sítě. Při pokusu o vyrovnání jsme inkasovali 5 minut před koncem 2. gól.