LIPOVEC - FKD A 0:0

FKD – Lipovec 0 : 0
Sestava: Vymazal – Jelínek M., Ignačák, Gottwald, Kroutilík – Pospíšil, Křesťan (51. Švéda), Janovský, Kabele – Slezák D., Jelínek M.
Chtěli jsme opustit poslední místo tabulky a jeli do Lipovce bodovat, nejlépe vyhrát. Při utkání byl silný vítr a i když jsme se snažili hrát po zemi, vítr dělal oběma soupeřům problémy a výhodou byl jen při zahrávání standardních situací po směru větru. První půli měly Drnovice vítr v zádech a naše útoky táhl hlavně po pravé straně Pospíšil. Druhý poločas se ke kombinaci přidala i naše levá strana v čele s Kabelem a několikrát nám scházel pověstný krůček k úspěšnému brankovému zakončení. Za předvedenou hru jsme si bod zasloužili, při troše štěstí i tři, ale také se Drnovice mohly vracet bez bodu, protože brankové příležitosti si vypracovala obě mužstva.
Jak šly minuty:
 8´ pěkná střela Slezáka z cca 30 m letěla nad
17´ ŽK pro hráče Lipovce č. 8 za podražení Ignačáka
21´ pěkný průnik Kabeleho středem přes dva hráče do pokutového území byl nakonec zastaven odkopem na roh
24´ Lipovec dobře kombinoval přes naši levou stranu a centr do našeho pokutového území odvracíme na roh
36´ průnik Pospíšila po pravé straně a jeho vydařený centr nejdříve minul Gottvald, aby následně překvapil Slezáka na zadní tyči
40´ trestný kop z levé strany zahrával Kroutilík, Ignačák tečoval míč do autu
42´ Lipovec zahrával trestný kop z 20 m a Vymazal musel předvést dobrý zákrok, aby míč odvrátil na roh
44´ při trestném kopu z poloviny hřiště využil Kroutilík silného větru a brankář domácích vyráží míč na roh
45´ z následného rohu Kroutilík nastřelil zadní tyč
50´ domácím se povedl rychlý útok přes naši levou stranu, zakončený střelou do boční sítě
51´ Švéda střídal Křesťana
52´ Jelínek M. dostal pěknou přihrávku od Janovského, ale jeho střela levou nohou šla necelý metr vedle tyče
53´ Vymazal musel při zákroku na zem, při dobíhání protihráče mu vypadl míč a následný souboj posoudil rozhodčí jako nedovolený zákrok na brankáře
54´ Švéda se dostal za záda domácí obrany a už postupoval sám na domácí branku, ale křižující obránce na poslední chvíli brejk přerušil zákrokem, který vypadal jako faul, rozhodčí tento souboj posoudil jako čistý
56´ ŽK pro hráče Lipovce č. 2 za podražení Jelínka M.
58´ Slezák ztratil ve středu hřiště při kličce míč a domácí se rychlou kombinací dostali za naší obranu, Vymazal nás podržel, když nadvakrát vyrazil střelu soupeře
67´ domácí si po levé straně opět vypracovali slibnou šanci, Kroutilík odvrací na roh
70´Janovský se před pokutovým územím uvolnil středem domácí obrany, ale jeho střela šla vedle
73´ Kroutilík zahrával trestný kop, Slezákovi byl při zakončení odmáván a odpískán ofsajd
75´domácí hráč se dvěma krátkými kličkami dostal přes střed naší obrany do pokutového území a Vymazal při obranném zákroku pod nohy protihráče fauloval: ŽK pro Vymazala + pokutový kop
76´ PK byl zahrán do tyče a Kabele míč odkopl do zámezí
82´ hlavička Jelínka M. šla těsně nad břevnem branky
86´ šlapák na Slezáka, rozhodčí to posoudil opačně a nařídil trestný kop z nebezpečné vzdálenosti
87´ Jelínek M. netakticky fauloval cca 20 m od naší branky, trestný kop šel nad
89´ ŽK pro Slezáka za faul