Jdi na obsah Jdi na menu

Komořany - FKD B 4:4

branky: Radek Novotný 3, Petr Jelínek

sestava: Polášek - Bula, Jelínek P., Polišenský, Matula ( 72. Jiříček) - Böhm, Hrubša, Švanda, Hynšt (46. Novotný) - Raška, Zbořil V. (46. Jelínek M.)

Utkání v Komořanech jsme nezačali vůbec dobře. Domácí tým nás v prvním poločase přehrál rychlostí, kombinací i bojovností. Navíc jsme hráli proti poměrně silnému větru, sluníčku a do kopce. Výsledkem bylo jednoznačné vedení domácích 3 : 0 po první půli. Do druhého poločasu jsme provedli změny v sestavě, přírodní podmínky se změnily v neprospěch domácích a hodně se změnil náš styl hry. Vrátila se naše bojovnost a kombinační hra. Rázem jsme zatlačili domácí do defenzívy a výsledkem byly v 51. min a 64. min dvě branky Radka Novotného. V 69. min měli obrovskou příležitost domácí. Libor Polášek chytil střelu zblízka i dvě následné dorážky. V 77. min hlavičkou vyrovnal Petr Jelínek. Stav 3 : 3 však netrval dlouho. Domácí opět z rychlého protiútoku vstřelili v 81. min opět vedoucí branku na 4 : 3. Skóre zápasu uzavřel v 85. min Radek Novotný brankou na 4 : 4.