HOŠTICE - FKD B 1:3

Hoštice - FKD B 1 : 3 (0 : 1)

branky: Filip Rogožan 2, Martin Petlach

sestava: Vymazal - Kučera, Polišenský, Endlicher, Bula - Derka, Švanda, Pytela, Strnad - Petlach, Rogožan R. (58. Rogožan F.)

Po domácí porážce s Bohdalicemi se tým FKD B pokusil napravit reputaci v Hošticích. Po těžkém zápase s domácím týmem se nám podařilo vybojovat tři body. V první půli se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. My jsme měli problém trefit domácí branku, domácí tým nastřelil břevno. V 31. min po přihrávce Dušana Švandy stanovil skóre prvního poločasu Martin Petlach - 0 : 1 ve prospěch FKD B. Do druhé půle nastoupili domácí s výraznou snahou o vyrovnání. Získali si mírnou územní převahu, ale my jsme podnikali nebezpečné protiútoky. Po dvaceti minutách začaly domácím docházet síly. Postupně jsme získali územní převahu a vytvořili jsme si několik výrazných šancí. Filip Rogožan dorážel těsně vedle odkryté branky domácích. Jednu hlevičku Radka Pytely chytil gólman, druhou vyhlavičkoval z prázdné branky obránce. Střelu Dušana Švandy vyškrábl gólman domácích s potížemi na rohový kop. Pak ale přišel dlouhý pas domácích a jejich útočník trefil šibenici -  v 71. min bylo vyrovnáno 1 : 1. My jsme i nadále měli více ze hry. V 83. min po pasu Dušana Švandy utekl Radek Pytela, vylákal gólmana z branky a nahrál Filipovi Rogožanovi, který ze čtyř metrů skóroval do úplně odkryté brány domacích. V 90. min vystřelil z pravé strany z úrovně velkého vápna opět Filip Rogožan a uzavřel skóre zápasu na 1 : 3 ve prospěch FKD B.