Hodějice : FKD      2 : 2    (1:1)

Branky : Lukeštík, Gottvald

Sestava : Hrušák – Klimek (46‘ Pytela),Gottvald,P.Jelínek,Matoušek – Kučera,Ambroz,Derka,Petřek-Petlach,Lukeštík

Žluté karty : Petřek,Ambroz

V Hodějicích nás přivítalo pěkné počasí, ale těžký terén. I když jsme k zápasu odcestovali bez pěti hráčů, tak jsme předpokládali, že neodjedeme s prázdnou. Začali jsme dobře a hned ve 2 minutě se míč, po rohovém kopu, ocitl u Klimka, ale ten vystřelil velice slabě. O dvě minuty později zahrozili domácí. Jejich hráč se uvolnil na značce pokutového kopu a trefil tyč naší branky. I nadále byli aktivnější domácí a do 13 minuty mohli přidat další dva zásahy. Po akcích jako přes kopírák se dvakráte ocitl jejich hráč na malém vápně a dvakráte pálil vedle. Naše hra nestála za pohled fanoušků a tak jsme čekali, kdy domácí konečně udeří. Stal se však opak. Ve 28 minutě vysunul Ambroz Lukeštíka, který si poradil s obráncem domácích a poslal míč k tyči. Vedeme 1:0. Touto brankou jsme přibrzdili eufórii domácích. Vypadalo to, že navždy v tomto zápase. Jenomže ve 45 minutě vyčaroval sudí ruku v našem pokutovém území a byla z toho penalta. Ruka sice byla, ale u těla bez pohybu na míč a ta se nepíská. Nicméně v Hodějicích se pískala a bylo srovnáno. V druhé části přišel do hry zkušený Pytela a naše hra se zlepšila. Neměli jsme sice nějaké velké šance, ale přece jen náznaky byly.  Konečně jsme začali hrát trochu fotbal. Domácí spoléhali na brejky a využili každou příležitost k útoku. V 77 minutě mohli jít do vedení při brejku tři na dva, ale Hrušák míč vytěsnil. V 82 minutě jim brejk vyšel. Osamocený hráč domácích neměl sebemenší problém s koncovkou. Ihned po rozehrání jsme provedli nejhezčí akci zápasu, když jsme se po ťukesu dostali k bráně domácích a zblokovaná střela skončila na rohu. Ten posadil Lukeštík na hlavu Gottvalda a bylo srovnáno. V 89 minutě se ve vápně uvolnil Lukeštík a jeho střelu z boku bravurně vyrazil brankář domácích. Tak se stalo, že jsme venku opět nevyhráli, i když nutno přiznat, že v Hodějicích jsme na to neměli