HAbrovany - FKD B 1:1

abrovany - FKD B 1 : 1 (1 : 1)

branky: Radek Pytela

sestava: Polášek - Bula (55. Raška), Polišenský, Slavíček, Endlicher - Böhm, Hrubša, Švanda, Zbořil V. (55. Kučera) - Pytela, Rogožan R. (46. Novotný)

Na první utkání na hřiště hostů jsme zavítali do Habrovan. Čekalo nás hřiště tvrdé jako mlat se spoustou nerovností a horko jako na Sahaře. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané. Díky extrémnímu horku a nekvalitnímu povrchu to byl spíš boj než fotbal. Po počátečním tlaku domácích jsme se ve 21. min ujali vedení po brance Radka Pytely. Branka nás ale neuklidnila. Vyráběli jsme spoustu chyb a nepřesných nahrávek. Po jedné z nich se dostal soupeř do protiútoku a srovnal ve 29. min na 1 : 1. To byl také stav po první půli. Naši počáteční slabou desetiminutovku ve druhé půli soupeř nevyužil a hra se odehrávala díky oboustranně nepřesné koncovce a nepřesným finálním přihrávkám mezi velkými vápny obou soupeřů.