FKD B - RYCHTÁŘOV 5:1

branky:   Radek Pytela 2, Zdeněk Švéda, Dušan Švanda, Miroslav Raška

sestava:   Polášek - Raška, Polišenský, Slezák D., Zbořil V. - Böhm, Švanda, Pytela, Strnad - Švéda, Jelínek M. (46. Zbořil Z.)

Do utkání jsme vstoupili s vědomím, že musíme uspokojit domácí fanoušky dobrým výkonem a pěknými góly. Myslím, že se nám obojí povedlo. Hosté sice dokázali v průběhu první půle dvakrát trefit břevno naší branky, ale jinak byla aktivita jednoznačně na našich kopačkách. První branku vstřelil v 18. min Zdeněk Švéda hlavou, když jsme před tím několik příležitostí neproměnili. Ve 26. min pěknou střelou zvoleje zvýšil na 2 : 0 Radek Pytela. To byl i stav po první půli. Do druhé půle naskočil do utkání Zbyněk Zbořil místo Michala Jelínka, který měl svalové potíže. Hráli jsme kombinační fotbal, vytvářeli jsme si hodně šancí. V 50. min střelou z velkého vápna k tyčce zvýšil na 3 : 0 Dušan Švanda. V 63. Radek Pytela opět po krásné akci na jeden dotek po přihrávce Matěje Strnada zvýšil již na 4 : 0. Teprve pak jsme dovolili soupeři zkorigovat výsledek. V 70. min snížil střelou z 25 m na 4 : 1. Výsledek upravil na konečných 5 : 1 v 88. min Miroslav Raška po hezkém úniku po levé straně a střelou do šibenice.