Jdi na obsah Jdi na menu
 


FKD B - JEŽKOVICE 5:2

FKD B - Ježkovice 5 : 2 (1 : 2)
 
branky:  Matěj Strnad, Michal Jelínek, Dušan Švanda, Oldřich Böhm, Radek Pytela
 
sestava: Polášek - Slezák D., Polišenský (73. Kučera), Jelínek P., Endlicher - Böhm, Hrubša, Švanda, Slavíček (61. Raška) - Pytela, Strnad (46. Jelínek M.)
 
 
   Z papírově jasného utkání se především díky začátku první půle stala pro tým FKD B velká fotbalová dřina. Počáteční nápor našeho týmu zastavily dvě hrubé chyby z 8. min utkání, kterých hosté využili a ujali se vedení 0 : 2. Pak přišel velký tlak našeho týmu, ale z velkého počtu šancí se ujala pouze jedna po střele Matěje Strnada ve 24. min utkání. Stav po první půli 1 : 2 pro hosty. Ve druhém poločase jsme zápas otočili. Většinou se hrálo na půli soupeře a po brankách Michala Jelínka v 54. min, Dušana Švandy v 67. min, Oldy Böhma v 75. min a Radka Pytely v 88. min byl konečný stav zápasu 5 : 2 pro FKD B.