FKD B - BOHDALICE B 6:4 ( 4:2 )

branky: Radek Pytela 3, Štefan Hrubša, David Slezák, vlastní

sestava:  Polášek - Bula, Polišenský, Jelínek Petr, Zbořil V. (46. Jelínek O.) - Böhm, Hrubša, Švanda, Raška (46. Zbořil Z.) - Pytela, Slezák D.

Zápas měl zajímavý průběh a určitě pobavil diváky množstvím branek i vítězstvím domácího týmu. Již ve 3. min Olda Böhm centroval z naší levé strany a obránce hostů si srazil míč do vlastní brány. V 18. min zvýšil na 2 : 0 Radek Pytela po přihrávce Davida Slezáka. Vypadalo to na hladký průběh, ale ve 26. min a 28. min dvakrát udeřili hosté z Bohdalic a bylo srovnáno na 2 : 2. Trvalo to pouze tři minuty, protože ve 31. min zavelel opět Radek Kema Pytela a bylo 3 : 2. Minutu nato našel Kema přesnou přihrávkou Štefana Hrubšu a vedli jsme 4 : 2. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Druhá půle začala lépe pro hosty. Ve 48. min po centru z pravé strany jsme si dali vlastní branku. V 67. min hosté po centru z levé strany a hlavičce dokonce srovnali na 4 : 4. Naštěstí jsme rychle odpověděli. V 70. min po přihrávce Radka Pytely nás David Slezák poslal do vedení 5 : 4. V 89. min uzavřel skóre na 6 : 4 Radek Pytela po přihrávce Dušana Švandy střelou z 25 m do šibenice.