FKD B - BOHDALICE B 2:3

FKD B - Bohdalice B 2 : 3 (2 : 1)

branky: Dušan Švanda, Radomír Novotný

sestava: Polášek - Bula, Polišenský, Jelínek, Zbořil V. - Slavíček (46. Kroutilík), Švanda, Pytela, Raška - Rogožan R. (46. Zbořil Z.), Novotný

Domácí zápas proti Bohdalicím byla pro FKD B nešťastná smolná záležitost. V první půli se hrál oboustraně kombinační pohledný fotbal s mírnou převahou domácích. To se projevilo i na skóre prvního poločasu. V 19. min otavřel skóre zápasu Dušan Švanda krásnou technickou střelou z 20 metrů. Po centru do pokutového území vyrovnali hosté ve 27. min na 1 : 1. Ve 32. min obešel Radek Novotný i gólmana a stanovil skóre první půle na 2 : 1 pro FKD B. Do druhé půle jsme vstoupili ve velkém stylu. soupeře jsme zatlačili do hluboké defenzívy, ale co se nám všechno podařilo neproměnit bylo neuvěřitelné. Po promarněné asi šesté vyložené šanci přišel trest a po ojedinělé útočné akci hostů a centru na zadní tyč srovnali skóre na 2 : 2. Nám se ani pak střelecky nedařilo a hosté v 77. min po brejkové akci otočili skóre na 2 : 3, což byl také konečný stav.