FKD : Pačlavice     2 : 0     (1:0)

Branky : Lukeštík, Slezák

Sestava : Hrušák – Klimek,P.Jelínek,Gottvald,Derka – Petřek (83‘ Petlach),Pytela (90’Rozehnal),Ambroz, Kučera (69‘ Němec) – Slezák,Lukeštík

Žluté karty : Derka, Slezák, Němec

V nedělním dopoledni se na našem hřišti představil nebezpečný soupeř z Pačlavic. My jsme tradičně museli improvizovat v sestavě a tak se stalo, že se v základní sestavě představil Pytela a Slezák z béčka. Pačlavice na náš celek doslova vlétly a v prvních deseti minutách si vytvořily tři slibné příležitosti, které však neproměnily. My odpověděli gólově. Slezák vysunul do uličky Lukeštíka a ten tváří v tvář brankáři hostů nezaváhal. Toto hosty na chvíli otřáslo. Nicméně v 19 minutě mohlo být srovnáno. Osamocený hráč Pačlavic z hranice malého vápna nevyzrál na Hrušáka v bráně. Jenomže i my se začali více osmělovat. Ve 22 minutě nebezpečně vystřelil Lukeštík a jeho tečovaná rána skončila vedle. Hosté více drželi míč, my spoléhali na brejky. Ve 26 minutě vytáhl další dobrý zákrok Hrušák. O tři minuty později minul z malého vápna Pytela a ve 30 minutě vychytal Lukeštíka brankář hostů. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a bylo se skutečně na co dívat. Skóre se však do půle nezměnilo. Úvod druhé části je v režii hostů. Ti nás přišpendlili na naší polovině a v několika případech jsme jim zabránili skórovat pádem do střel, či blokováním střely. Když již střela prošla, tak vše likvidoval spolehlivý Hrušák. V 64 minutě se pustil do souboje s dvěma obránci hostů Slezák. Tento si na půlící čáře zpracoval míč, a ačkoliv na něm bek hostů visel, jako prádlo na šňůře souboj ustál a řítil se sám na branku. Zde si dovolil kličku na obránce a následně přízemní střelou opřel míč o tyčku a od ní směřoval do sítě. Parádní moment! Vedeme 2:0. Tlak hostů po této brance ustál. Již neměli takovou převahu. Naopak v 76 minutě se řítil sám na brankáře Lukeštík, ale brankář hostů vytáhl excelentní zákrok. S přibývajícím časem se utlumovala aktivita hostů směrem dopředu a nám se tak podařilo ,s velice kvalitním soupeřem, zvítězit.