Žluté karty : 52‘ Kučera

79‘ P.Jelínek

Sestava :

Fiala – Klimek,Gottvald,P.Jelínek,Forró – Janovský (46’Kučera), Kroutilík, Ambroz, Petřek (78‘ Strnad) – Petlach (57’M.Jelínek),Lukeštík

V druhém domácím zápase jsme přivítali nováčka z Komořan. Celek vedený velezkušeným lodivodem Pavlem Svobodou měl znamenat druhou překážku v nové sezóně. Vše, ale bylo jinak. Již ve 2 minutě rozehrál Ambroz roh, který propadl až k osamocenému Klimkovi, který míč z hranice penalty napálil do šibenice. Vedeme 1:0. V 8 minutě zahrozili hosté z přímého kopu, ale Fiala míč vyrazil. V 11 minutě se uvolnil Lukeštík, ale minul branku soupeře. O minutu později se prohnal kolem obránce Lukeštík a neservíroval nahrávku před branku, kde se Petlach z první trefil pod víko a zvyšuje vedení na 2:0. Ve 20 minutě se prosadil ve vápně Lukeštík, obešel brankáře, ale jeho střelu na brankové čáře zachytil hráč Komořan, který míč vrátil k Lukeštíkovi, ale ten ho nedokázal dopravit do branky. Ve 27 minutě uprchl Lukeštík po pravé straně a jeho další nebezpečnou nahrávku před branku našel Petlach a přízemní střelou zvýšil naše vedení. Poté naše hra upadla do průměru a několikrát jsme hosty pustili před naši branku, ale bez vážnějších následků. V úvodu druhé půli jsme byli aktivnější. V 62 minutě Klimek vyslal svojí pumelenici, po rohovém kopu, kterou brankář hostí s námahou vyrazil. Hosté byli v druhé půli aktivnější a dokonce se dostali do samostatného úniku, který zlikvidoval Fiala. Této akci předcházelo naše přečíslení, kdy jsme zbytečně ztratili míč. V 82 minutě našel Michal Jelínek krásným míčem Lukeštíka, ale ten sám před brankářem, z jedné, přestřelil. V 85 minutě  jen o centimetry minul branku z trestného kopu Ambroz, který zahrával z hranice velkého vápna. O minutu později našel Pavel Jelínek krásným míčem Lukeštíka, který uvolnil Michala Jelínka a ten neměl problém trefit odkrytou branku a uzavřel tak skóre tohoto zápasu.