FKD – Bohdalice   2 : 1  (1 : 0)

Branky: Švéda, Slezák – Tilšer

Sestava FKD: Vymazal – Farka (82. Novotný), Jelínek P., Gottwald, Kroutilík – Jelínek M., Ignačák, Pospíšil, Kabele (44. Slezák) – Švéda, Jakeš (89. Raška)

Sestava Bohdalic: Plhal – Jašíček, Prachař, Plšek, Podaný – Usnul (70. Pospíšil), Pánek, Jašíček M. (61. Kummer), Tilšer – Drbal, Kolečkář

Obě mužstva se co do sestavy nemají čím překvapit, ale po domácí vysoké prohře Bohdalic se nějaké změny daly čekat. Drnovice přece jen zaskočily soupeře bojovností a proti kvalitnějšímu celku sehrály vyrovnanou partii se šťastným koncem. K vydřenému vítězství pomohl dobrý výkon Vymazala, odhodlání celého mužstva nesmířit se s pozicí sestupujícího a k výkonu celého mužstva v čele s kapitánem Ignačákem, zkušenosti Jakeše, Slezáka a Novotného.

Jak šly minuty:

5´ naše pravá strana nezachytila průnik Kolečkáře, ten sám postupoval na Vymazala, který včasným vyběhnutím přerušil akci hostujícího útočníka

13´ Pospíšil vybojoval míč a nahrál před šestnáctku Jakešovi, který se uvolnil přes Prachaře a na jeho nahrávku  před branku naběhl Švéda, 1 : 0

26´ po zahraném rohovém kopu přešly Bohdalice do rychlého protiútoku a s Kolečkářem sváděl sprinterský souboj Jelínek M., akci hostů opět přerušil dobrým vyběhnutím Vymazal

29´ dlouhý aut Kolečkáře prodlužuje hlavou Jašíček před naši branku a při odkopu Jelínka M. se mohl kopat pokutový kop

30´ Vymazal tentokrát neodhadl správně svoje vyběhnutí, zachraňuje Gottvald hlavou na rohový kop

38´ střela hostujícího Podaného šla nad

40´ hostující Drbal postupoval ze strany sám na Vymazala a při zakončení zvolil dlouhou kličku a jeho slabou střelu zastavuje před bránou Kroutilík

44´ střídání FKD: Slezák za Kabeleho

49´ Přímý volný kop (PVK) zahrával Jakeš a jeho přetažený centr nastřelil Ignačák do tyče

57´ Švéda se individuálně uvolnil přes tři hráče, ale při zakončení trefuje nohu brankaře

58´ ŽK Pospíšil za nesportovní chování (zakopnutý míč)

61´ střídání Bohdalic: Kummer za Jašíčka M.

68´ Kummer nebezpečně centruje z levé strany před bránu, míč končí v autu

70´ střídání Bohdalic: Pospíšil za Usnula

77´ Jakeš si šel v souboji na půlce pro faul, rozhodčí ukazoval „pokračujte“ a k míči se dostal Pánek, který se vyhnul bránícímu Ignačákovi a  poslal měkký oblouček za naši obranu, kam si naběhl z druhé vlny Tilšer. Jeho přehození sice Vymazal tečoval, ale stav se měnil na 1 : 1

79´ na dlouhý míč za obranu Bohdalic nabíhal Švéda, ale tuto slibně rozvíjející  se akci zastavil Prachař rukou

80´ ŽK Prachař  (měla být ČK) + Švéda ŽK za protesty

82´ střídání FKD: Novotný za Farkaše

83´ centr z pravé strany Jelínka M., Jakeš nepřesně zakončil

85´ Švéda využil nepřesné přihrávky ve velkém vápně Bohdalic, ale nenahrál Jakešovi do lepší pozice a nedůrazně zakončil

86´ po standardní situaci získal odražený míč Jelínek M.  a nahrál do křídla Jakešovi, který centrem našel nabíhajícího Slezáka, jeho přesná hlavička znamenala vedení a vítězství  2 : 1

88´ ŽK Kolečkář

89´střídání FKD: Raška za Jakeše + rozhodčí ukazuje nastavení 2 minuty