FKD : Vícemilice     1 : 2   (1:0)

Branku dal Ambroz

Sestava : Hrušák – Matoušek,P.Jelínek,Gottvald,Klimek (53´Derka)-Janovský (72´ Klvač),Forró,Ambroz,Petřek (46´Kučera) – Petlach (46 Strnad), Lukeštík

Žluté karty : Petřek,Ambroz,Gottvald

Tragikomické představení jsme předvedli v nedělní dopoledne, které zaznamenalo první domácí porážku v sezóně. Vícemilice přijely, po hodovém veselí, pouze s jedním mužem na střídání a tak se zaměřily na obranu. Hned v 1 minutě vystřelil nebezpečně Lukeštík, ale brankář hostů byl na místě. My měli mírnou převahu, ale spousta nepřesných přihrávek kazila kombinaci. Ve 13 minutě jsme však šli do vedení zásluhou Ambroze, který vystřelil zpoza velkého a trefil se k tyči, asistenci si připsal Lukeštík. To bylo na dlouhé minuty vše. Hra upadla do podprůměru a i v něm vynikali bojovní hosté. My zahrozili dvěma nebezpečnými centry ve 21 a 24 minuty ovšem bez efektu. Na konci 25 minuty jsme šli dva na jednoho hráče hostů, ale Lukeštík poslal příliš dlouhou nahrávku a Petlach v souboji s brankářem neuspěl. To byla největší příležitost na změnu skóre. Hosté se téměř do žádné velké šance nedostali. Jedinou výjimku představovala 40 minuta, kdy Matoušek vyhlavičkoval míč směřující na bránu. Hned první útok v druhé části mohl skončit v hostující síti, ale osamocený Strnad neprostřelil brankáře hostů. Ve 48 minutě našich pět hráčů nedokázalo pokrýt dvojici hostů a Vrána z hranice vápna napálil míč k tyči. Chvíli poté se řítil Lukeštík sám na brankáře, ale byl přerušen hvizdem sudího, který nám pískl trestný kop na půlící čáře! Nepochopitelné! Hned na to hosté hodí dlouhý aut do našeho vápna, kde míč propadne mezi naše hráče, chvíli leží na zemi a poté se sotva dovleče do brány po zásluhou hostujícího Vrány. V 50 minutě prohráváme 1:2.  Kdo by čekal totální ofenzívu, byl zklamán. Hosté bojovali, dřeli. My hráli profesorsky, pomalu a bez nápadu. S přihrávkami jsme si také netykali. V 63 minutě jsme však mohli srovnat, ale to by nikým neatakován Gottvald musel hlavou trefit branku z několika metrů po rohu Kučery. V 70 minutě se sám před brankářem ocitl Strnad, ke kterému se odrazil míč, ale z 3 metrů trefil brankáře, který byl otočen ke střele zády. To byla poslední šance na zvrat. Zbytek zápasu jsme dohráli mdle a bez fantazie. První domácí porážka tak byla na světě.