FKD : Křenovice        2 : 1     (0:1)

Branky : Kábele 2

Sestava : Hrušák – Klvač (62´Derka), P.Jelínek,Gottvald,Forró – Janovský (35´Petřek),Lukeštík,Ambroz, Kučera (72´´ Chubirka) – Petlach (46´Strnad), Kábele

Žlutá karta : Ambroz

Do Drnovic zavítal soupeř, který ještě v loňském roce brouzdal krajské vody. Při pohledu na zápis soupeře se však do našich myslí kradla myšlenka, že několik zřejmě jejich hráčů v krajských vodách plave dodnes. Jinak není možné, že přijeli pouze s jedním náhradníkem. Nicméně zápis je jedna věc a skutečnost druhá. Křenovice od počátku vůbec nepůsobily bojácně. Hrály aktivně a již ve 3 minutě odvracel míč mířící do naší branky Forró. My odpovídáme o minutu později, kdy brankář hostí lapá střelu Kučery. Nicméně na hrací ploše nevidíme příliš pohledný fotbal. Spíše vynikají bojovné Křenovice než profesorský výkon našeho mužstva. Za zmínku stojí pouze několik střel na branku a několik trestných kopů na obou stranách. Z latergie první části hry diváky probouzí ve 36 minutě trestných kop hostů, který sice Pavel Jelínek odvrací hlavou, ale osamocený Drápal ho bezpečně posílá pod víko. Hosté jdou do vedení. My odpovídáme ve 39 minutě, kdy Kábele zamotá hráče hostů u brankové čáry a předloží míč Petřekovi, jehož střelu, z malého vápna, bravurně likviduje brankář hostů. V závěru se dvakrát prezentuje Petlach. Nejprve jeho střelu brankář chytá a další z hranice vápna míří nad bránu. Úvod druhé části nám vyšel znamenitě. Forró našel pasem za obranu Kábeleho a ten tváří v tvář Křenovickému strážci svatyně nezaváhal. V 53 minutě vystřelil Petřek a brankář jeho střelu neudržel, na což zareagoval Kábele a poslal míč do brány. Vedeme 2:1. Jenomže místo, abychom konsternované hosty „dorazili“, tak přišlo velké uklidnění. Hosté několikráte zahrozili průniky do naší obrany, které jsme hasili na hranici vápna. Přišla série trestných kopů, které však zůstaly nevyužity. Naopak my jsme mohli skórovat, když Lukeštík minul odrytou branku z hranice vápna. Až do závěrečného hvizdu nebylo jasno o výsledku, i když hosté 15 minut dohrávali o deseti hráčích.