FKD - BRANKOVICE

FKD : Brankovice      2 : 0     (1:0)

Branky : 40´Lukeštík, 50´Kučera

Sestava : Hrušák – Klimek (45´Matoušek), Ignačák,Gottvald,Forró – Petřek (28´Kučera),Ambroz,Kroutilík,Strnad (58´Janovský) – Petlach (75´Derka), Lukeštík

V domácím prostředí nás čekal nebezpečný soupeř z Brankovic. Nutno dodat, že tuto „nálepku“ potvrdil i na hřišti. V úvodu se nehrál nijak oslnivý fotbal. Hosté vynikli pohybem a bojovností. My začali příliš vlažně, ale ve 12 minutě po centru Petřeka minul ve vápně míč Petlach. Hosté odpověděli šancí po rohovém kopu, kterou chytil Hrušák. Hosté hráli velice dobře takticky a do šancí nás příliš nepouštěli. Naopak svými rychlými akcemi zaměstnávali naší obranu. V 19 minutě se ocitl v dobré střelecké příležitosti Strnad, ale přestřelil. Ve 23 minutě se v šanci ocitli hosté, ale Hrušák byl pozorný. Ve 30 minutě střílí Kučera a brankář hostů je na svém místě. Ve 37 minutě nás od pohromy zachraňuje Forró, který vykopl míč směřující do naší brány. Ve 40 minutě vysunul Ambroz Lukeštíka, který šel sám od půlící čáry a zakončil mazácky k tyči. Vedeme 1:0. Naše hra však nebyla příliš kvalitní a nedokázali jsme odpovědět na bojovný výkon hostů. V úvodu druhé části jsme zvýšili naše vedení. Tentokráte na ofsajdovou past vyzrál Lukeštík, který vysunul do sóla Kučeru a ten se trefil na protilehlou tyč a zajistil nám vedení 2:0. V druhé části hry jsme měli hru již pod naší kontrolou. Branku jsme, ale nepřidali. Nejblíže k ní měl Ambroz, který v 66 minutě sám před brankářem zaváhal. Další šanci zahodil Kučera, kterého uvolnil Janovský, ale ten osamocen ve vápně přestřelil. Hosté sice podnikli několik rušivých protiútoků, ale žádné nebezpeční z nich nehrozilo. Zápas jsme dovedli do vítězného konce a potvrdili tři body z Dědic.