branky:

Dušan Švanda

sestava:

Brtníček D. - Bula, Zbořil V., Polišenský, Hynšt ( 46. Slezák M, 59. Raška ) - Böhm, Hrubša, Švanda, Jelínek M. - Zbořil Z., Sýkora ( 46. Novotný ).

Neděle 19. září se našemu "béčku" moc nevyvedla. Je pravda, že v Habrovanech se těžce hraje vždy. Terén je tvrdý a nerovnosti příliš nesvědčí kombinačnímu fotbalu. Lépe je na tomto hřišti ten, kdo nastřeluje míče dopředu a snaží se hned zakončit. V tom byl tentokrát domácí tým z Habrovan jednoznačně lepší. Vytvořil si v průběhu první půle několik příležitostí. Ve 24. min vstřelil vedoucí branku. Další jsme nedostali jen díky výkonu gólmana Dana Brtníčka. Naše střelba umírala. Branku jsme trefili za celou první půli jen jednou a to byla spíše propagační střela Petra Sýkory. Do druhé půle jsme posílili útok, ale na naší hře se to neprojevilo. Díky přítomnosti Michala Slezáka jsme vyhráli pár hlavičkových soubojů, ale bez brankového efektu. Navíc se Michal zranil a po čvrthodině pobytu na hřišti musel odstoupit. Většina našich hráčů působila unaveným dojmem, u některých se projevila neúčast na trénincích na jejich fyzické kondici. A tak nás soupeř postupně rozebíral svou hrou na dlouhé nákopy a v 56.min a 72. min zvýšil své vedení na 3 : 0. Nám se střelecky zadařilo až v 90. min, kdy po přízemní střele k tyčce ze střední vzdálenosti korigoval výsledek na 3 : 1 ve prospěch domácích Dušan Švanda. To byl tentokrát jediný světlý okamžik na hře našeho týmu.