branky:

Jiří Ignačák, Martin Jakeš, Vítězslav Zbořil

sestava:

Brtníček D. - Jiříček (46. Hynšt), Ignačák, Polišenský, Matula - Böhm, Hrubša, Švanda (71. Raška), Zbořil V. (71. Jelínek M.) - Jakeš, Zbořil Z.

V neděli odpoledne 24.10. bylo sehráno na hřišti v Dědicích mistrovské utkání okresního přeboru III. třídy, skupiny A, mezi týmy domácích Dědic a FKD B. Před zhájením zápasu patřilo domácím první místo v tabulce s jednobodovým náskokem před naším celkem FKD B. Od začátku zápasu se hrálo ve slušném tempu. Domácí tým se nás snažil napadat a zatlačit nás do defenzívy. My jsme dokázali kontrovat a během prvních patnácti minut zápasu jsme si vytvořili několik obrovských příležitostí, které jsme bohužel nevyužili. Nastřelili jsme dvě tyče. Pak přišel trest z kopaček domácích a ti nám po individuální akci středního záložníka v 16. min vstřelili branku na 1 : 0. Nadále pokračoval z naší strany festival neproměněných šancí, až se ujal slova Jirka Ignačák a po pěkné akci vyrovnal ve 22. min  na 1 : 1. Chvíli na to nastřelil ze třiceti metrů spojnici tyče a břevna opět Jirka Ignačák. Ve 34. min zvýšil na 1 : 2 pro FKD B Martin Jakeš a stanovil výsledek první půle. Ve druhé půli měly oba týmy několik dobrých příležitostí. Ujala se teprve hlavička Slávy Zbořila po pěkném centru z pravé strany. V 59. min jsme zvýšili na 1 : 3 v náš prospěch. Pak pro svalové potíže vystřídali Dušan Švanda a Sláva Zbořil. Vzápětí si poranil kotník Martin Jakeš a protože jsme již nemohli střídat, dohrávali jsme konec zápasu v oslabení. Soupeř nás zatlačil a dokázal v 81. min snížit na 2 : 3. To bylo z jeho strany všechno a tak jsme si z Dědic přivezli cenné vítězství 2 : 3.