KŘIŽANOVICE - FKD 2:5 (2:2)

Sestava:  Brtníček M.– Ignačák, Jelínek P., Bula – Kroutilík, Pytela (79.Slezák), Švanda,        Fober (46. Lecián) – Novotný, Jakeš, Zbořil (46. Bébar)

Branky: 7. Jakeš, 15. pen Zbořil, 53. Pytela, 62. pen a 82. Novotný

Stejně tak jako proti Velešovicím, i v Křižanovicích otvíral skóre Martin Jakeš. Domácí působili poněkud zakřiknutě a to je v patnácté minutě uzemnila ještě více poněkud přísná penalta, kterou proměnil Zbyněk Zbořil.  Kompenzace se ovšem dočali za osm minut, když míč trefil ve vápně Jelínkovu ruku,1:2. Neuplynula ani minuta a domácí se radovali z vyrovnání. Po chybě ve středu hřiště se míč dostal až před naši šestnáctku a pěknou střelou ho uklidil hráč Křižanovic za záda Brtníčka.  Ještě před koncem poločasu zahrával Zbořil trestňák, po kterém  skončil balon v síti, ale gól nebyl uznán pro údajný ofsajd.  Proto se do kabin šlo za stavu 2:2.  Ve druhé půli však Drnovice nepřipustily žádné překvapení, pokud se nehrálo před domácí svatyní, tak alespoň v dostatečné vzdálenosti od naší branky. I když i Marian Brtníček se musel zaskvět několika zákroky. Jakoby povinné vítězství Drnovic, opět vzdálilo sen o obtížné okresní soutěži.