branky :

Štefan Hrubša 2, Filip Rogožan

sestava :

Brtníček D. - Matula, Polišenský, Jelínek O., Farkaš (65. Hynšt) - Jelínek M., Hrubša, Böhm, Raška ( 46. Bébar ) - Rogožan F., Olejníček ( 46. Slezák M. )

V neděli odpoledne sehrál tým FKD B mistrovské utkání v Habrovanech. Soupeřem nám tentokrát byli jednak hráči Habrovan, jednak terén na kterém se utkání sehrálo. Neposečený, tvrdý a abnormálně hrbatý terén nám zpočátku dělal problémy. Soupeř toho využil a po naší taktické chybě vstřelil ve 24. min vedoucí branku. My jsme se vzchopili a rychle, ve 28. min, jsme vyrovnali brankou Filipa Rogožana. Do kabin jsme odcházeli za nerozhodného stavu 1 : 1. Do druhého poločasu jsme vystřídali čerstvé síly do útoku. Soupeře jsme zatlačili na dvacet minut na jeho polovinu. Výsledkem byla branka z přímého kopu, kterou vtřelil ve 49. min Štefan Hrubša. Přes velký tlak jsme nedokázali vstřelit další branku a soupeř naši nemohoucnost využil a v 64. min vyrovnal střelou z ostrého úhlu. Nakonec jsme utkání přece jen dovedli do vítězného konce. Po faulu v pokutovém území na Michala Slezáka vstřelil naši třetí branku v 85. min opět Štefan Hrubša.