30.8. M.MÁLKOVICE A - FKD B

branky :

55. min     1 : 0
66. min     1 : 1   Martin Jakeš
81. min     2 : 1   Oldřich Böhm
82. min     2 : 2

sestava :

Brtníček D. - Jiříček ( 8. Slezák M. ), Jelínek O., Polišenský, Hynšt - Raška, Hrubša, Böhm, Němec - Rogožan R. ( 46. Jakeš ), Bébar.

K utkání čtvrtého kola jsme vycestovali do Moravských Málkovic k "Rasům". Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř a to se také potvrdilo. Po vyrovnaném prvním poločase zůstalo skóre bez branek. Na obou stranách bylo několik slibných příležitostí. Na naší straně to byly především možnosti Roberta Rogožana a Mirka Rašky. Smůlu měl Mira Jiříček, který v letošní sezóně poprvé nastoupil na levé straně obrany, ale hned v 8. minutě musel odstoupit pro svalové zranění. Nahradil jej Michal Slezák. Do druhé půle jsme provedli další střídání. V útoku se objevil Martin Jakeš. Postupně jsme soupeře dostali pod tlak, ale první branku jsme inkasovali v 66. minutě po brejkové akci soupeře prvděpodobně z ofsajdové pozice my. I nadále jsme měli více ze hry a v 66. minutě brankou Martina Jakeše a v 81. minutě po excelentním přímém kopu Olase Böhma jsme otočili skóre. Bohužel po naší hrubé chybě na levé straně jsme vzápětí inkasovali vyrovnávací branku. Zápas, který se pro ná nadějně vyvíjel, tak skončil remízou 2 : 2.