27.9. RYCHTÁŘOV - FKD B 1:1 (1:0)

branky :  Michal Slezák

sestava :

Brtníček D. - Sýkora ( 46. Rogožan F. ), Polišenský, Jelínek O., Hynšt - Böhm, Hrubša, Kedzior, Jelínek M. - Slezák M., Bébar ( 56. Raška ).

V mínus čtyřicáté minutě nám všem spadla brada, když jsme viděli to, čemu se říká v Rychtářově fotbalový trávník. V páté minutě jsme si vstřelili vlastní branku a pak jsme se snažili bojovat s terénem a s domácím pomezním. Balón létal vzduchem, protože po poli se to nedalo. V 36. min jsme vyrovnali, ale rozhodčí neuznal branku pro postavení mimo hru. Po svérázném posuzování ofsajdových situací jsme požádali rozhodčího, aby nedal na domácí individualitu na pomezí. Uznal, že na tom něco je a slíbil, že na něj nebude brát ohled. To se nám nevyplatilo v 85. min utkání, kdy po rohovém kopu vstřelil branku Petr Kedzior a sudí jej opět pro ofsajd neuznal. Domací pomezní ofsajd nemávnul, tak ho hlavní pískl. Prostě nedal na pomezního, což nám také po protestech našeho kapitána sdělil. V 90. min vstřelil opět po rohovém kopu branku Michal Slezák. Tentokrát ji nikdo nezrušil, takže jsme srovnali skóre na 1 : 1. Po rozehrávce ze středu hřiště byl odpískán konec, takže jsme vyrovnali v poslední vteřině. V utkání jsme vstřelili čtyři branky a od domácích zkušených fandů jsme se dozvěděli, že můžeme být rádi, že jsme neprohráli 3 : 0. Kdo nám ty branky měl vstřelit jsme se nedozvěděli. Nakonec jsme se ale sami mezi sebou shodli na tom, že jsme vybojovali bod na hřišti soupeře, což je v poměrně vyrovnané tabulce III. třídy slušný počin.