Jdi na obsah Jdi na menu

20.9. FKD B - BOHDALICE B 2:1 (1:1)

branky :     Michal Slezák 2

sestava :  Brtníček D. - Farkaš, Kedzior, Polišenský, Hynšt - Raška ( 60. Sýkora ), Hrubša, Böhm, Jelínek M. - Slezák M. ( 80. Dvořák ), Rogožan R. ( 46. Bébar )

V neděli se opět potvrdilo, že s postupem B týmu do III. třídy okresu Vyškov již nebudeme hrát žádná jednoznačná utkání, ve kterých je skóre v náš prospěch jen otázkou času. Se soupeřem z Bohdalic jsme sehráli dramatické, vyrovnané utkání. Již v deváté minutě zápasu se soupeř ujal vedení brankou Jakuba Drbala. My jsme se nevzdali a vyvinuli velký tlak na soupeřovu branku. Výsledkem byly série rohových kopů. Po jednom z nich jsme díky hlavičce Michala Slezáka srovnali skóre v 36. min na 1 : 1. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu nastoupil náš mladý rychlík Martin Bébar, který v první půli šetřil síly na odpolední utkání s A týmem. Po jednom z jeho nebezpečných rychlých průniků a prudké přihrávce po zemi vstřelil Michal Slezák v 63. min zápasu svou druhou branku v utkání, díky které jsme se ujali vedení 2 : 1. Pak nastal boj o výsledek. Soupeř se snažil vyrovnat. My jsme chtěli vedení udržet, případně pojistit třetí brankou. Skóre se již nezměnilo, takže vítězství 2 : 1 znamená další hezké vítězství se silným soupeřem a tři body do tabulky. Celkový počet 11 bodů znamená zatím sedmé místo v poměrně vyrovnané tabulce. Skóre 13 : 9 znamená třetí nejmenší obdržený počet branek po sedmém kole a z naší strany zvýšit úsilí ve střelbě branek.