11.4. NĚMČANY - FKD A 0:3 (0:3)

Brtníček M. - Slezák D., Jelínek P.,Ignačák, Farkaš -  Jelínek M, Švanda,Pytela, Kollár - Novotný, Jakeš ( 80. Lecián )

Branky: Kollár, Jakeš, Novotný

V utkání v Němčanech na nás čekalo, kromě 6-ti bodového domácího týmu, téměř zimní počasí, silný vítr a nerovný terén .

První poločas jsme hráli z  kopce a s větrem. Hra byla značně neurovnaná, přesto jsme si vytvořili několik šancí.

Ve 20. po centru Kollára si domácí vstřelili hlavou vlastní gól.

O sedm minut později, nechali domácí dojít Jakeše až na hranici šestnáctky a ten střelou k tyči zvýšil na 2:0.

Poločasové výsledek stanovil Novotný, když využil zaváhání gólmana po centru Švandy.

Ve druhé půli jsme, i přes několik dobrých brankových příležitostí, již gól nevstřelili.

Poděkování našim věrným fanouškům,    kteří  nás i v tomto nevlídném počasí přijeli podpořit v hojném počtu.