Jdi na obsah Jdi na menu

11.4. FKD B - M. MÁLKOVICE 6:0 (4:0)

střelci:

16. min          Filip Rogožan
20. min          Michal Slezák
25. min          Filip Rogožan
26. min          Zbyněk Zbořil
82. min          Miroslav Raška
87. min          Zbyněk Zbořil

sestava:

Brtníček M. - Matula, Zbořil V., Polišenský, Němec ( 54. Jelínek O. ) - Raška, Hrubša ( 66. Hynšt ), Böhm, Rogožan F. - Zbořil Z., Slezák M. ( 81. Jelínek M. )

Ve třetím kole náš B - tým pořádně zabral a odnesly to M. Málkovice. Hned od začátku utkání jsme rozehráli dobrou kombinační hru. Soupeři z Málkovic nehráli špatně, ale moc jsme jim toho nedovolili. A když se dostali k nebezpečnému zakončení, byl na svém místě Marian Brtníček. A tak jsme branky dávali my. Divákům, kteří nás v chladném počasí přišli podpořit jsme v průběhu první půle předvedli hned čtyři gólové akce. V 16. min po krásné přihrávce Štefana Hrubši skóroval Filip Rogožan. Ve 20. min opět po nahrávce od Štefana zvýšil na 2 : 0 Michal Slezák. Ve 30. min po sérii rohových kopů a nacvičeném signálu vstřelil třetí branku opět Filip Rogožan. Na 4 : 0 uzavřel skóre prvního poločasu Zbyňa Zbořil. Druhý poločas jsme začali neurovnanou hrou. Nedařily se nám přihrávky. Naše kombinace byla plná nepřesností. Za zmínku stojí přímý kop Štefana Hrubši ze 60. min, který skončil na břevně. Přesto jsme ještě zvýšili skóre až na 6 : 0 brankami Miry Rašky z 82. min a Zbyňka Zbořila z 87. min. Zdůrazňuji podporu našich diváků a děkuji jim tímto, že nás přišli podpořit i v tak nepříjemném počasí.